×
×
4 Büyükler Şanlıurfa’ya geliyor
Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor’un futbolcuları Şanlıurfa’ya geliyor.
6 Nisan 2016 Çarşamba 12:34

4 büyük takımda forma giyen eski futbolcular Şanlıurfa’ya geliyor. Yarın Şanlıurfa'ya gelecek olan master futbolcular saat 16.00'da Akçakale ilçe stadyumunda gösteri maçı yapacak. Karma bir takım oluşturacak olan 4 büyük takım futbolcuları Şanlıurfa Master ile maç yapacak.

Akçakale ilçesinde oynanacak olan karşılaşmaya Galatasaray’dan Savaş Demiral (Büyük Savaş), Muhammed Altıntaş, Candemir Yılman, Benhur Babaoğlu, Papen Mustafa, Erkan, Faruk, Fenerbahçe’den Zafer Biryol, Nurettin Yıldız, Cafer Aydın, Hasan Vezir, Trabzonspor’dan ise Hasan Öze katılacak, Beşiktaş'ın eski futbolcuları katılacak.

Şanlıurfa Master takımı da Urfalı eski futbolculardan oluşacak. Ayrıca Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi’nin ŞUSKİ Genel Müdürü Hamdi Us de karşılaşmada oynaması bekleniyor.

Öte yandan organizasyonu 11nisanspor kulüp Baskanı Mehmet Kolbudak Ve Akçakale ßelediyesi Futbolcularının yaptığı öğrenildi. Futbolcuları Şanlıurfa'ya getiren isim ise Eski Urfalı Milli Takım Futbolcusu Salih Akkuş oldu.

Yorumlar (1)
Yorum Ekle
Yukarı