UYUŞTURUCU OPERASYONU
Haber
28 Ağustos 2014 - Perşembe 19:21
 
UYUŞTURUCU OPERASYONU
DÜNYA Haberi
UYUŞTURUCU OPERASYONU

Şanlıurfa - Edinilen bilgiye göre, Birecik İlçesi Sancak Mahallesi Asaf Bey çıkmazında yapılan çalışmalar neticesi Zeynel İ.'ye ait ikamette hintkeneviri ekili olduğu bilgisi neticesi sonrasında evde yapılan aramada saksılara ekili vaziyette 25 kök hint keneviri ile ein bir köşesinde 66 kilo kubar esrar, aynı mahalle ve sokakta Osman İ.'nin evinde ise saksılara ekili vaziyette 71 kök hint keneviri ele geçirildi.
Hilvan İlçesi Bağlar Mahallesi Kesmeyol Sokak'ta yapılan bir ihbar neticesi Gülay K.'nin ve Arif K.'nin evinde yapılan aramada 360 kök hint keneviri ele geçirildi.
Bu arada, İl Jandarma Komutanlığı tarafından Hilvan İlçesi'ne bağlı Faik Köyü Uzunoda mezrasında, M.E.U'nin arpa ekili tarlasında yapılan aramada 460 bin 153 kök kenevir bitkisi ele geçirildi. Siverek İlçesi Çubuklu Köyünde, 156 Jandarma İmdat telefonuna yapılan ihbar üzerinde M.C.'ya ait evin yanındaki duvar ile örülü sebze bahçesi içerisinde yapılan aramada 5 bin 700 kök kenevir bitkisi, Viranşehir İlçesi Eskin köyünde, S.G.' ün kiralayıp kullandığı etrafı sebze ekili tarlada yapılan aramada 11 bin 700
kök kenevir bitkisi, tarla kenarındaki korulukta 3 kilo kenevir tohumu ele geçirildi.
Olaylarla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Urfa Haber Merkezi
Etiketler: UYUŞTURUCU, OPERASYONU,
Yorumlar
Haber Yazılımı