Urfa’da Melek Mosso rüzgarı esti
Haber
10 Eylül 2021 - Cuma 23:00
 
Urfa’da Melek Mosso rüzgarı esti
“Avrupa’dan Anadolu’ya Kültürel Miras’ın İzinde Kızılkoyun Nekropolü’nde Yaşamak” adlı etkinlikte sahne alan ünlü Sanatçı Melek Mosso, Urfalılara akustik konser verdi. Yoğun ilgi gören konserde alan dolup taştı
KÜLTÜR Haberi
Urfa’da Melek Mosso rüzgarı esti

Şanlıurfa Avrupa Birliği (AB) Bilgi Merkezi'nin Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ve Ticaret ve Sanayi Odası ile ortaklaşa, kültürel mirasın önemine dikkat çekmek için düzenlediği  “Avrupa’dan Anadolu’ya Kültürel Miras’ın İzinde Kızılkoyun Nekropolü’nde Yaşamak” adlı etkinliğin ardından sahneye çıkan Melek Mosso, Kızılkoyun Nekropolü’nde Urfalılara unutulmaz bir gece yaşattı. Panelin ardından sahne alan Mosso, akustik konser verdi.  Konsere, AB Delegasyonu Başkan Yardımcısı Elçi Müsteşar Eleftheria PertzinidouTicaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Peltek’in yanı sıra çok sayıda kişi katıldı.

 

Konsere yoğun ilgi gösteren Urfalılar, konser alanının dolması üzerine konseri dışarından takip etti. Mosso’nun söylediği şarkılara konsere katılanlar da eşlik ederken ünlü şarkı gecenin sonunda Urfalılardan tam not aldı.

Kaynak: Editör: Urfa Haber Merkezi
Etiketler: Urfa’da, Melek, Mosso, rüzgarı, esti,
Yorumlar
Haber Yazılımı