ŞUSKİ tam kapanmada çalışmalarını sürdürüyor
Haber
11 Mayıs 2021 - Salı 12:28
 
ŞUSKİ tam kapanmada çalışmalarını sürdürüyor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ŞUSKİ Genel Müdürlüğü ekipleri, uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında çalışmalarına devam ediyor.
YAŞAM Haberi
ŞUSKİ tam kapanmada çalışmalarını sürdürüyor

Tüm yurtta olduğu gibi Şanlıurfa'da da sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu süreçte ŞUSKİ ekipleri, hizmetlerini uygulayarak içme suyu hat döşeme, yağmur suyu ve kanalizasyon hat döşeme, klorlama, kırsal mahallelerde trafo, kuyu arıza giderme ile rögar, mazgal temizleme ve vidanjör gibi bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor. 


Vatandaşları sağlıklı ve kesintisiz içme suyuna kavuşturmak için yoğun mesaisine devam eden ekipler, İçme suyu problemini, içme suyu hattı döşeme çalışmaları ile ortadan kaldırarak, kent merkezindeki mahallelerde ve tüm ilçeleri kapsayan kırsal mahallelerde su alamayan bölgelerin su ihtiyacının da giderilmesine devam ediyor. 

 

Normal günlerde trafik yoğunluğundan dolayı ulaşılamayan bölgeleri esas alan ŞUSKİ ekipleri sabah saatlerine kadar şehrin dört bir yanında çalışmalarını sürdürerek Kentteki alt yapı sorunlarına yönelik 24 saat esaslı hizmetlerine devam ediyor. Ekipler, süreç içerisinde kanallarda temizlik ve bakım uygulamaları gerçekleştirerek vatandaşlardan gelen taleplere de aynı gün içerisinde dönüşler sağlanıyor.

Kaynak: Editör: Urfa Haber Merkezi
Etiketler: ŞUSKİ, tam, kapanmada, çalışmalarını, sürdürüyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı