Şanlıurfa'daki Etkinliklerde Emeği Geçen Personele Takdir Belgesi Verildi
Haber
28 Ağustos 2014 - Perşembe 19:21
 
Şanlıurfa'daki Etkinliklerde Emeği Geçen Personele Takdir Belgesi Verildi
DÜNYA Haberi
Şanlıurfa'daki Etkinliklerde Emeği Geçen Personele Takdir Belgesi Verildi

Valilik şeref salonunda gerçekleştirilen takdir dağıtım töreninde yorulmak bilmeden büyük bir şevk ve azimle çalışan görevli personeli onurlandıran Vali Yusuf Yavaşcan, etkinlikler çerçevesinde gösterdikleri emekten dolayı herkese teşekkür etti.

Ulusal ve uluslar arası alanda büyük ilgi gören, III Halil İbrahim Buluşmalarının, başta Şanlıurfa olmak üzere tüm Türkiye’nin tanıtımı açısından başarıya ulaştığını ve ileriki yıllarda sivil toplum kuruluşlarının daha geniş katılımlarını beklediğini vurgulayan Vali Yusuf Yavaşcan; bu başarının, etkinliklerde payı olan herkesin ortak başarısı olduğunu belirtti.

22–25 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilen III Halil İbrahim Buluşmaları çerçevesinde yerel ve uluslar arası düzeyde birçok konuk ağırlanmıştı.

Aynı zamanda, Cumhurbaşkanı Sayın Abdullah Gül’ün eşi Hayrünnisa Gül’ün açılışını gerçekleştirdiği, yazar ve sanat camiasından birçok ismin katılımı ile renklenen Konuşan Kitap Şenliği’nde görev almış personelin de ödüllendirildiği törende konuşan Vali Yusuf Yavaşcan, kitap okumanın yaygınlaştırılması adına yapılan bu şenliğin meyvelerinin ilerleyen zamanlarda alınacağını, bu nedenle de bu tip faaliyetlere kendini adamış ve emeğiyle katkıda bulunan personelin teşekkür ve takdire layık olduğunun altını çizdi. 

8–9 Mayıs 2009 tarihlerinde gerçekleştirilen Konuşan Kitap Şenliğinde Şanlıurfalılara 5000 adet ücretsiz kitap dağıtılmıştı.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Urfa Haber Merkezi
Etiketler: Şanlıurfa'daki, Etkinliklerde, Emeği, Geçen, Personele, Takdir, Belgesi, Verildi,
Yorumlar
Haber Yazılımı