Şampiyon Oldu Kolbastı Oynadılar
Haber
28 Ağustos 2014 - Perşembe 19:21
 
Şampiyon Oldu Kolbastı Oynadılar
DÜNYA Haberi
Şampiyon Oldu Kolbastı Oynadılar

Şanlıurfa’da oynanan ve 3 gün süren B Gençler Türkiye Gençler Bölge Şampiyonasında Diyarbakır Kayapınarı Belediyespor Genç takımı, finalde rakibi Gaziantep B Genç takımını 1-0 yenerek şampiyon oldu. Hakemin düdüğüyle birlikte saha ortasında şampiyon olmanın sevincini kolbastı oynayarak kutladılar.
Şanlıurfa’da oynanan ve 3 gün süren maçlarda B Gençler Türkiye Gençler Bölge Şampiyonasında Diyarbakır Kayapınarı Belediyespor Genç takımı, Gaziantep B Genç takımı, Batman Petrol B Genç takımı 11 Nisan şehir stadında kıya sıya mücadele ettiler. Finalde karşı karşıya gelen Diyarbakır Kayapınarı Belediyespor Genç takımı ile Gaziantep B Genç takımı maçının galibi de Diyarbakır oldu.
Maçı 1-0 kazanan Diyarbakır Kayapınarı Belediyespor Genç takımı, hakemin bitiş düdüğü ile birlikte birbirlerine sarılarak sevinç çığlıkları attı ve saha ortasında kol bastı oynadılar.
Bölge şampiyonu olan Diyarbakır Kayapınarı Belediyespor Genç takımı, İstanbul’da oynanacak olan Türkiye şampiyonası finallerine katılmaya hak kazandı.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Urfa Haber Merkezi
Etiketler: Şampiyon, Oldu, Kolbastı, Oynadılar,
Yorumlar
Haber Yazılımı