Müzik listelerini alt üst ettiler!
Haber
07 Mayıs 2021 - Cuma 20:12
 
Müzik listelerini alt üst ettiler!
Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde tarihi Çemdin Kalesi önünde çekilen “Ay Dılemın” klibi, dinleyenleri hayran bıraktırdı.
SANAT Haberi
Müzik listelerini alt üst ettiler!

Ünlü Sanatçılar İbrahim Tatlıses, Mahmut Tuncer, Kazancı Bedih (Bedih Yoluk) ve birçok ünlü sanatçının yetiştiği Şanlıurfa’da bir yıldız daha doğuyor.

 

Viranşehir ilçesinde Murat Dağ’ın seslendirdiği türküler dinleyenleri mest ediyor. Son olarak minik Abdurrrahman Buğurcu ile düet yaparak ‘Ay Dılemın’ türküsünü seslendiren Murat Dağ’ın klibi, Youtube’de rekor kırdı.

 

1 Mayıs’ta Youtube’ye yüklenen ‘Ay Dılemın’ klibi, kısa sürede yüzbinlerce kişi tarafından izlenerek trend videolar listesinde 2 numaraya yükseldi.

 

Yayınlanan videoda Viranşehir'in tarihi dokusunun da öne çıkarılarak sunulması, şehrin tanıtımına da önemli katkı sunuyor.

 

MS. II. Yüzyılda Romalılar tarafından yapılan Bizanslılar, Araplar ve Akkoyunlular tarafından da kullanılan Viranşehir Çemdin Kalesi önünde bir kuzu ile çekilen video,  küçük Abdurrahman'ın sesiyle de birleşince dinleyenleri mest etti. Adeta kulakların pasını silen klip, yaklaşık 2 milyon kişi tarafından görüntülendi ve binlerce yorum aldı.

 

Kaynak: Editör: Urfa Haber Merkezi
Etiketler: Müzik, listelerini, alt, üst, ettiler!,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı