Judo Balkan Şampiyonası ikincisi Şanlıurfadan
Haber
28 Ağustos 2014 - Perşembe 19:21
 
Judo Balkan Şampiyonası ikincisi Şanlıurfadan
DÜNYA Haberi
Judo Balkan Şampiyonası ikincisi Şanlıurfadan

Avrupa Judo Federasyonu' nun faaliyet programında yer alan Ümitler bay-bayan Balkan Şampiyonası 13-14 haziran tarihleri arasında Yunanistan' ın, Larisa kentinde yapıldı.

Müsabakalar da 66 kg' da ülkemizi temsil eden Judo ihtisas Kulübü Judocularımız’dan Abdullah DELİOĞLU tüm rakiplerini yenerek finale yükseldi. Final müsabakasında Sırbistan' lı rakibine karşı üstün olmasına rağmen son saniyelerde yenilince ülkemize Balkan 2.liği kazandırdı.

Uzun zamandan beri çalışmalarını  büyük özveri ile sürdüren ve Milli takım hocalarının da büyük sevgi ve takdirini kazanan Abdullah DELİOĞLU, yaptığımız telefon görüşmesinde  şöyle dedi. “ Birinci olabileceğim bu şampiyona da 2 .oldum. Bu yüzden çok sevinemiyorum. Daha çok çalışıp ülkeme ve Urfa’ ma daha büyük başarılar getirmek istiyorum. Bu başarıyı da Urfalı hemşerilerime hediye ediyorum. Beni desteklesinler ve bana dua etsinler ” dedi.

Judo ihtisas kulübü başkanı ve Judo il temsilcisi Ali ihsan DELİOĞLU yaptığı açıklamada;

“ Bundan öncede önemli başarılar elde eden Abdullah her geçen gün daha iyi olmakta ve hedeflerini büyütmektedir. Gerek çalışmaları ve başarıları, gerekse ahlakı ile herkese örnek olan Abdullah’ ın en büyük hedefi Dünya Şampiyonu olmaktır. Bu süreçte Abdullah’ a destek olan herkese ve özellikle Endüstri Meslek Lisesi Müdürü Sayın Abdulkadir AÇAR’a çok teşekkür ederim ” dedi.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Urfa Haber Merkezi
Etiketler: Judo, Balkan, Şampiyonası, ikincisi, Şanlıurfadan,
Yorumlar
Haber Yazılımı