İnsanlara Örnek Davranışlar Sergileyen İki Koca Yürek, İnsanların Umutu Oldular
Haber
09 Haziran 2021 - Çarşamba 21:37
 
İnsanlara Örnek Davranışlar Sergileyen İki Koca Yürek, İnsanların Umutu Oldular
Harran Üniversitesi Hastanesi Hasta Hakkı Sorumlusu Mehmet Dağ ve Teknik Servis Sorumlusu Mehmet Emin Çiftçi, pandemi salgını ve kısıtlamalardan dolayı Kızılay'ın azalan kan stokları için kan bağışında bulundu.
SAĞLIK Haberi
İnsanlara Örnek Davranışlar Sergileyen İki Koca Yürek, İnsanların Umutu Oldular

Mehmet Dağ ve Mehmet Emin Çiftçi öncülük ederek kan bağışı kampanyası başlatılar. Harran Üniversitesi Osmanbey yerleşkesinde  Mehmet Dağ, Mehmet Emin Çiftçi öncülüğünde  başlatılan kampanyaya, gönüllü kan bağışlayıcıları ile sağlık çalışanları katıldı.

 

Kan stoklarının tükendiği bu günlerde, bu iyilik sever gönüllü olarak Kızılay’a canla başla destek oldular. 
 Sağduyusunu, vicdanını, hoşgörüsünü, şefkatini ve iyilikseverliğini insanlığa hizmete dönüştüren, Türk Kızılay Temel İlkelerini ve Kurumsal Değerlerini samimi olarak benimseyen, içselleştiren, tutum, davranış ve hizmetlerine yansıtan, insan ıstırabını dindirmek için fedakârca hizmet üreten  Mehmet Dağ ve Mehmet Emin Çiftçi Türk Kızılay Gönüllüsü olarak çalışarak büyük katkı sağladılar. 
Türk Kızılay’a başla çalışacağını söyleyen Mehmet Dağ “Kızılay dünyanın bütün mazlumların yanındadır. Bu zor süreçte biz de kızılay’a destek olmak için elimizde geleni yapmaya çalıştık” diye konuştu. 

 

Türk Kızılay’ı dünya coğrafyasının her yerinde olduğunu  belirten Mehmet Emin Çiftçi “ Kan stoklarının tükendiği bu dönemde ben ve arkadaşım kızılay’a destek olmak için elimizde geleni yaptık. Yapılan bu destek ile hastanede 2 yüze yakın ünite kan aldık. Yapacağımız bu çalışmalar Kızılay’ımız için devam edecektir” dedi.

Kaynak: Editör: Urfa Haber Merkezi
Etiketler: İnsanlara, Örnek, Davranışlar, Sergileyen, İki, Koca, Yürek,, İnsanların, Umutu, Oldular,
Yorumlar
Haber Yazılımı