Harran Konulu 4 Kitap
Haber
28 Ağustos 2014 - Perşembe 19:21
 
Harran Konulu 4 Kitap
DÜNYA Haberi
Harran Konulu 4 Kitap

İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, Kültür ve Turizm Müdürü Selami Yıldız yaptığı basın açıklamasında , “Şanlıurfa Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü olarak 3 yıl önce başladığımız ‘63.Kente 63 Şehir Tanıtım Yayını Projesi’’ kapsamında, Sayın Valimizin desteği ile Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Şanlıurfa İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğinin İl Müdürlüğümüzün kullanımına aktardığı ödeneklerle Medeniyetler beşiği Harran’ a ait 4 adet yayın çıkardık.

Harran Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr.Ali BAKKAL tarafından yazılan ‘’Harran Okulu’’, Harran Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç Dr. Abdullah EKİNCİ tarafından yazılan ‘’Harran Mitolojisi ve Tarihi’’ kitapları ile birlikte Uygarlıklar Şehri Harran broşürünün Türkçe ve İngilizcesi olmak üzere Harran Konulu 4 adet yayın, projemiz kapsamında yayınlandı.

Bu yayınlar önümüzdeki günlerde yeni yayınlanacak diğer eserlerimizin tanıtımı ile birlikte ilgi duyan ve şehrimizi tanımak isteyen araştırmacı ve ziyaretçilere dağıtılmaya başlanacak.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Urfa Haber Merkezi
Etiketler: Harran, Konulu, 4, Kitap,
Yorumlar
Haber Yazılımı