Hakkını Kime Helal Etmedi?
Haber
28 Ağustos 2014 - Perşembe 19:21
 
Hakkını Kime Helal Etmedi?
DÜNYA Haberi
Hakkını Kime Helal Etmedi?

Allah'ın bildiğini kuldan saklayan Vali Yavaşcan, veda mesajındaki üstü kapalı verdiği ifadeler merak konusu oldu.

Yavaşcan " Allaha havale ettiğim birkaç kişi hariç herkese hakkımı helal ediyorum" sözü kafalarda soru işareti bıraktı.

Şanlıurfa Valisi Yusuf Yavaşan bugün yayınladığı veda mesajında köy yolları ve içme suyuna da değindi. Ama kendisinden önce yapılmış yolların onarımını bile yapamadığını unuttu.

Vali Yavaşcan bugün yayınladığı mesajda "Hükümetimizin sevk irade ve desteği ile başlatılan KÖYDES ve BELDES Projeleri, ve neticesinde İlimiz envanterinde elan mevcut asfalt ve içme suyu şebekelerinizin yarısının kaymakam arkadaşlarımla beraber bu dönemde gerçekleştirilişi, Sadece özel idare imkanları ile yapılan ve asfalta hazır hale getirilen ve bu performansla 81 vilayet içinde zirvede olan duble yol çalışmaları,"

Duble yol çalışmaları diye bahsettiği Mardin yolu çalışmaları için geldiği günlerde söz veren Vali Yavaşcan, bu yolu öylece bırakıp gidiyor. Gelmeden yapılan Siverek Sarıören Taşlı köyü arasındaki yol sel felaketinde bozulmuştu. Kaymakam arkadaşları ile beraber bu yol da yapılamadı.

Şanlıurfa merkezde Havaalanı civarındaki köyleri suya kavuşturduk diyen Vali'ye köylüler "Hani suyumuz?" diye yanıt verdiler.

Yanıbaşımızda Mardin yolu Diyarbakır ve Gaziantep il sınırlarında ki duble yollara rağmen Şanlıurfa Viranşehir yolunun köstebek yuvasına dönüşünü görmezlikten geldi.

İşte Son 1 ayda yapılan haberler..

Kaymakam dan ilginç tavsiye

Bu köyde susuz

Bu köyde kızlar eşekle su taşıyor

 Vali bey peki sizin canını acıttığınız kimse olmadı mı? Hiçbir ihale ve maddi beklentisi olmadan sadece haber yaptığı için maliyeye şikayet ettiğiniz gazeteciler var mı? Diğer kamu kuruluşlarına şikayet ettiğiniz kişiler de size hakkını helal edecek mi diye düşündünüz mü?

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Urfa Haber Merkezi
Etiketler: Hakkını, Kime, Helal, Etmedi?,
Yorumlar
Haber Yazılımı