Gaziantep’te Urfa rüzgarı
Haber
07 Ekim 2021 - Perşembe 15:27
 
Gaziantep’te Urfa rüzgarı
Gaziantep Ortadoğu Fuar Merkezi’nde düzenlenen EXPOBEL fuarında Şanlıurfa rüzgarı esti.
KÜLTÜR Haberi
Gaziantep’te Urfa rüzgarı

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Belediyeler Birliği’nin ev sahipliğinde düzenlenen EXPOBEL Çevre, Şehircilik ve Teknoloji Fuarı’nda, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’nin standı vatandaşların yoğun ilgisini gördü. Fuarda sıra gecesi ekibi de yer alırken, vatandaşlara çiğköfte ikram edildi.

 

Fuara Gaziantep Valisi Davut Gül, AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun yanı sıra çok sayıda davetli katıldı. Fuarda vatandaşlar Şanlıurfa standına yoğun ilgi gösterdi.

 

BEYAZGÜL: “ÜRETİMİ KENDİMİZ YAPARAK VATANDAŞLARIN HİZMETİNE SUNUYORUZ”

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Başkanı Beyazgül, belediyenin standını gezerek fuara göğüslerini kabartan çalışmalarla katıldıklarını söyledi. Beyazgül, “ Şanlıurfa Büyükşehir Belediyemize bağlı alanlarda belediyemiz kendi malzemelerini üreterek dışarıya bağımlılığı ortadan kaldırmıştır. Daha önce daha fazla maliyetle aldığımız malzemeleri daha ucuz ve kaliteli bir şekilde kendimiz üretiyoruz. Tedarik zinciri bir şehir için çok önemlidir. Şehirlerin kendi üretimlerini yapmaları gerekmektedir” ifadesini kullandı.

Kaynak: Editör: Urfa Haber Merkezi
Etiketler: Gaziantep’te, Urfa, rüzgarı,
Yorumlar
Haber Yazılımı