Fakıbaba'dan sansasyonel "15 Temmuz" paylaşımı
Haber
16 Temmuz 2021 - Cuma 00:09
 
Fakıbaba'dan sansasyonel "15 Temmuz" paylaşımı
15 Temmuz darbe girişimiyle ilgili bir paylaşımda bulunan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba FETÖ'nün siyaset yapılanmasını 2014 yılında Şanlıurfa'da bir hastane binasında planlandığını açıkladı. Bu, son zamanların en dikkat çeken paylaşımı oldu.
SAĞLIK Haberi
Fakıbaba'dan sansasyonel

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili  Ahmet Eşref Fakıbaba sansasyonel çıkışlarına bir yenisini daha ekledi ancak bu kez "Bomba" bir iddia ile..

 

Daha önce kentin sağlıktaki durumuyla ilgili yaptığı paylaşımlarla gündeme gelen Vekil Fakıbaba bu kez 15 Temmuz ile ilgili flaş bir açıklama yaptı. Darbe girişiminden yıllar önce 2014 yılında o dönem OSM olarak bilinen hastanenin 6'ncı katında örgütün siyasi yapılanmasının planlandığını iddia ederek "Her 15 Temmuz'da mutlaka hatırlamamız gereken bir konu da; 'Siyasetin Dizayn Edilmesi' hain planıdır. Bunun en alçak örneklerinden birisi 2014 yılında Urfa'da OSM Hastanesi'nin 6. katında planlanmıştır. Urfa bugün bile bu hain planın olumsuz izlerini taşımaktadır" dedi.

 

Vekil Fakıbaba'nın Şanlıurfa siyasetinin hala o planın izlerini taşıyor olduğunu söylemesi de yeni bir tartışma konusunu ortaya çıkarttı. 

 

Öte yandan OSM Hastanesi FETÖ darbe girişiminin ardından OHAL kapsamında kapatıldı ve şuan Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ek Bina olarak hizmete devam ediyor. 

Kaynak: Editör: Urfa Haber Merkezi
Etiketler: Fakıbaba'dan, sansasyonel, "15, Temmuz", paylaşımı,
Yorumlar
Haber Yazılımı