Birlik Vakfı’nda yönetim kurulu üyeleri değişti
Haber
12 Ekim 2021 - Salı 16:13
 
Birlik Vakfı’nda yönetim kurulu üyeleri değişti
Birlik Vakfı, Şanlıurfa şube başkanlığını avukat Kızılelma ile sürdürme kararı alırken, yönetim kurulu üyelerinin bazıları değişti.
GÜNDEM Haberi
Birlik Vakfı’nda yönetim kurulu üyeleri değişti

Birlik Vakfı Genel Merkezi, Şanlıurfa Şube Başkanlığını Avukat İbrahim Halil Kızılelma ile sürdürme kararı aldı. Öte yandan yönetim kurulunda bazı üyeler değişti.

 

Kızılelma’nın yeni yönetiminde yer alan isimler şöyle:

 

Mehmet Kuş, Hüsamettin Bulut, Celil Abuzer, Abdurrahim Dusak, Ali Uzunköy, Muhammed Dörtbudak, Abdülkadir Aydın, Hakan Yıldız, Hüseyin Buğdaybey, Kasım Takım, Berat Karaca, Sinan Şeyhanlıoğlu, Mustafa Canoğlu, Ramazan Dağ, Fatih Eryaman, İbrahim Halil Arıcı.

 

Şanlıurfa'da şube başkanlığını sürdüren İbrahim Halil Kızılelma, yeni yönetimin hayırlı olmasını diledi. Kızılelma, “Yeni yönetimimizle milletimize, devletimize ve yerelde Şanlıurfa'ya maddi ve manevi olarak hizmet etmeyi vazife bilen, birbirinden değerli yönetimiyle milli ve manevi değerlerimiz için çalışmak her vatan evladının olduğu gibi bizlerin de vazifesidir” ifadesini kullandı.

 

29 Mayıs 1985’te kurulan Birlik Vakfı’nın gayesi internet sitesinde şöyle yer alıyor:

 

“Geleceğin teminatı olan insanımızın inançlı, vatansever, kültürlü ilmi seviyesi yüksek, çağdaş bilimsel ve teknolojik bilgilere sahip birer şahsiyet olmalarını sağlamak ve milletimizin birlik ve huzur içinde kalkınma ve gelişmesine katkıda bulunmaktır.”

Kaynak: Editör: Urfa Haber Merkezi
Etiketler: Birlik, Vakfı’nda, yönetim, kurulu, üyeleri, değişti,
Yorumlar
Haber Yazılımı