BİRİNCİLERİ VALİ YAVAŞCAN ALTINLA ÖDÜLLENDİRDİ
Haber
28 Ağustos 2014 - Perşembe 19:21
 
BİRİNCİLERİ VALİ YAVAŞCAN ALTINLA ÖDÜLLENDİRDİ
DÜNYA Haberi
BİRİNCİLERİ VALİ YAVAŞCAN ALTINLA ÖDÜLLENDİRDİ

Şanlıurfa Valisi Yusuf Yavaşcan, okullar arası Türkiye Güreş, Judo ve Taekwando Şampiyonasında dereceye giren sporcuları makamında kabul ederek, başarı elde eden öğrencileri altınla ödüllendirdi.

Okullar arası Güreş Şampiyonasında Türkiye birinciliğini Yılmaz Avcı, ikinciliğini Serdar Karadaş, Taekwando Şampiyonasında Türkiye birinciliğini Mehmet Kaçmaz, Judo Şampiyonasında Türkiye birinciliğini ise Adil Can Demir adlı öğrenci kazandı.

81 İlde yapılan il müsabakalarında birinciliği elde ederek, diğer illerin birincileri ile yaptıkları müsabakaları kazanan sporcularımız büyük bir başarı elde ederek güreş judo ve taekwando dalında takım olarak Şanlıurfa’ya il birinciliğini kazandırdılar.

Sporcuları makamında kabul eden Vali Yusuf Yavaşcan, başarılarının devamını dileyerek, iyi bir sporcu olmanın yanında çok çalışıp, okullarını da ihmal etmeyerek, hem iyi bir sporcu hem de iyi bir öğrenci olabileceklerini söyledi.

Başarılı sporcuların eğitim öğretim hayatlarının da iyi olduğunun altını çizen Vali Yavaşcan, sporcuların bu başarıyı yakalamasında antrenörleri, öğretmenleri ve velilerini kutladı.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Urfa Haber Merkezi
Etiketler: BİRİNCİLERİ, VALİ, YAVAŞCAN, ALTINLA, ÖDÜLLENDİRDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı