Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba Mahalle gezilerinde
Haber
28 Ağustos 2014 - Perşembe 19:21
 
Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba Mahalle gezilerinde
DÜNYA Haberi
Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba Mahalle gezilerinde

Belediye Başkan Yardımcıları Habib Arslan, Mehmet Emin İzol ve beraberindeki belediye birim amirleriyle kentin Kadıoğlu Mahallesinde gezi ve incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, geleneksel hale getirdiği günlük mahalle gezilerine devam edeceğini söyledi.

      Kadıoğlu Mahalle Muhtarı Mehmet Küçük ile birlikte öğlen saatlerinde gezi ve incelemelerde bulunan Başkan Fakıbaba, mahalle sakinleriyle bir araya geldi görüş alışverişinde bulundu.

    

Özellikle çocukların ve bayanların yoğun ilgisiyle karşılanan Başkan Fakıbaba, gerçekleştirdikleri mahalle gezileri sayesinde sorunları yerinde görme imkânı yakaladıklarını söyledi.

    

Gezinin bir değerlendirmesini yapan Fakıbaba, yakaladıkları başarı da mahalle gezilerinin büyük önem taşıdığını belirterek, “Mahalle muhtarımız ile birlikte Kadıoğlu Mahallesini gezdik. Gezilerimiz sırasında halkın dilek ve temennilerini dinliyoruz. Gezilerimizin oldukça faydalı geçtiğine inanıyorum. Bu gezilerimiz belirlenen takvim karşılığında devam edecek. Kadıoğlu Mahallesi’nde tespit ettiğimiz 3 önemli sorun var. Bunların sorunu konusunda çalışmalarımız devam edecektir. Gezide bizleri laynız bırakmayan Mahalle Muhtarımız Mehmet Küçük’e teşekkür ediyorum” dedi.

   

Kadıoğlu Mahalle Muhtarı Mehmet Küçük ise ,Şanlıurfa Belediyesinin hizmetlerinden oldukça memnun olduklarını dile getirerek, Başkan Fakıbaba ve ekibine teşekkür ettiğini söyledi.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Urfa Haber Merkezi
Etiketler: Belediye, Başkanı, Dr., Ahmet, Eşref, Fakıbaba, Mahalle, gezilerinde,
Yorumlar
Haber Yazılımı