BAŞIRILI ÖĞRENCİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ
Haber
28 Ağustos 2014 - Perşembe 19:21
 
BAŞIRILI ÖĞRENCİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ
DÜNYA Haberi
BAŞIRILI ÖĞRENCİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ

Şanlıurfa -  Karaköprü Beldesinde bulunan ilköğretim okullarında ki sınıf birincisi başarılı öğrenciler Karaköprü Belediyesi tarafından plaketle ödüllendirildiler.
Karaköprü Belediyesi Nikah salonunda yapılan Başarılı öğrencilerin ödül törenine,  Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hakkı Ekran, Teftiş Kurulu  Başkanı M.Emin Akgün, İl Genel Meclis  Başkanı Uğur Beyazgül, GAP idaresi Bölge Müdür Yar. Erdal Erdem,Hizmet İş sendikası Başkanı Ali Uğraş, Belediye Meclis üyeleri, Okul Müdürleri ve öğrenci velileri katıldılar.
Sınıf Birincisi olan Başarılı öğrenciler adına İMKB İlköğretim okulu öğrencisi  Narin Korkmaz, ve okul Müdürleri adına  Karaköprü İlköğretim Müdürü Hüseyin Kılıç birer konuşma yaptılar. İl Milli Eğitim Müdür yardımcısı M.Hakkı Erken, konuşmasında Eğitime her türlü katkı sağlayan, ve Başarılı öğrencilerin ödüllendirilmesi konusunda Karaköprü Belediye Başkanı Av.Nihat Çiftçi’yi kutladıklarını söyledi. Eğitim konusunda, Devletin çok büyük yatırımlar yaptığını belirten İl Genel meclis Başkanı Uğur Beyazgül ise yaptığı konuşmada’ Biz İl Genel meclis Bütçesinde en çok payı Milli Eğitime ayırdık, çok büyük hizmetler oldu, ancak  tüm sınavlarda ilimiz son sıralarda yer alıyor, bunun araştırılması lazımdır’dedi.
Konuşmalardan sonra  başarılı 55 öğrenci ve okul Müdürlerine eğitime katkılarından dolayı plaketleri verildi.  


Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Urfa Haber Merkezi
Etiketler: BAŞIRILI, ÖĞRENCİLER, ÖDÜLLENDİRİLDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı