Atatürk Bulvarı Kapanacak
Haber
28 Ağustos 2014 - Perşembe 19:21
 
Atatürk Bulvarı Kapanacak
DÜNYA Haberi
Atatürk Bulvarı Kapanacak

Başbakan Recep Tayyip ERDOĞAN’ın 14.06.2009 tarihinde Şanlıurfa'ya yapacakları ziyaretleri sırasında alınacak olan trafik tedbirleri kapsamında Atatürk Bulvarı trafiğe kapatılacak.

Abide kavşağından, Atatürk Bulvarı istikametine girişin Turistik durağından Tekel Kavşağına kadar olan bölümünün, Vilayet kavşağından Öztürk sokak çıkışına kadar olan bölümünün ve güzergâh üzerinde Atatürk Bulvarına bağlantısı bulunan sokaklarda 14.06.2009 günü program süresince araç parkına müsaade edilmemesine ve araç trafiğine kapatılmasına, ayrıca trafiğe kapatılan güzergâhtan gitmek isteyen araç sürücüleri için alternatif güzergâhlar ise;

- Abide kavşağından, Bahçelievler, Vilayet ve Topçu Meydanı istikametine gitmek isteyen araç sürücüleri, turistik durağından girişi bulunan Halide Nusret ZORLUTUNA caddesini (eski 9. sokak) takiben, Cengiz Topel Caddesi üzerinden güzergahlarına devam edebileceklerdir.

- Köprübaşı istikametinden, Abide kavşağı istikametine gitmek isteyen araç sürücüleri, Vilayet Kavşağından sağa dönüşle, Kadri Eroğan caddesi üzerinden Hal kavşağından sola dönüşle, araç trafiğine açık olacak olan Öztürk sokaktan Atatürk bulvarına çıkış yaparak Abide Kavşağı istikametine devam edebileceklerdir.

- Köprübaşı istikametinden, Vilayet kavşağından Bahçelievler istikametine gitmek isteyen araç sürücüleri, Vilayet Kavşağından geçişle Tekel Kavşağından sola dönüşle Tekel Caddesini kullanarak Cengiz Topel Caddesi ve Bahçelievler istikametine devam edebileceklerdir.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Urfa Haber Merkezi
Etiketler: Atatürk, Bulvarı, Kapanacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı