urfahabermerkezi Facebook
urfahabermerkezi Twitter
Ahmet Zeki GÜLER

KÜMEYE DOGRU ADIM ADIM


Ahmet Zeki GÜLER
21 Mart 2016 Pazartesi 10:26
Evet, Bir sehrin tek sosyal faaliyeti maalesef bir kisinin kisisel egosunu tatmin etmek, para kaynagi olarak görmek sebebiyle elden gidiyor. Yani maalesef Ptt 1.lige elveda demek üzereyiz. Allah rizasi için ufakta olsa bir sans varken birakin her sey para demek degildir. Bu sehrin üzerinden elinizi çekin!!

Ben buradan Kulüp yöneticilerine sesleniyorum yönetici kalmadi ama Fethi SIMSEK baskana sesleniyorum; Baskanim 19 Temmuz 2015 yilinda yapilan kongreden sonra 4 milyon borcumuz oldugunu söylemistiniz, geçek hafta Tele Markaj programinda 26 milyon borcumuzun oldugunu dile getirdiniz yani bu sezon ortalama olarak 20 milyon para harcayarak 18 yeni futbolcu aldiniz ve basina Tugay Kerimoglunu getirdiniz. Sonuç ne tam bir fiyasko yani bu is para harcamayla olmuyor önemli olan o parayi iyi yönetmek tugay yönetemedi, olmadi, tutmadi, birakmali yani, baska çaresi yok! Iyi bir futbolcu olabilir ama iyi bir teknik direktör olamadi Sanliurfa spor deneme tahtasi da degil ilk teknik direktörlügünü üzerimizden deniyor.

Baskanim!! Sanliurfaya öyle bir Teknik Direktör getirdiniz ki önce sizin yol arkadaslarinizi, yönetiminizi bir birine karistirdi ve ayriliklar oldu, sonra Basin ile olan iyi iliskileri ortadan kaldirip basinla Sanliurfa sporu adeta düsman etti. Buda onu tatmin etmedi bu defa taraftar derneklerini bir birine birakti kavgalar basladi kardesi kardese birakti. Kisacasi Sanliurfayi bir birine katti. Bence buda yetmeyecek takimi alt lige düsürüp öyle gitmeyi planliyor gibi görünüyor. Çünkü sahaya çikan ekip e baktigimizda yine kisisel ego devreye giriyor dünya kadar para verip aldigimiz futbolcular ilk 18 e giremiyor. Yanlis oyuncu degisikligi akillarda soru isareti birakiyor. Kisacasi Tugay hocanin bu takima faydasindan çok zarari var.

 

Sayin Fethi SIMSEK Tugay bugun var yarin yok ama siz buradasiniz urfanin öz evladisiniz yarin siz Sanliurfa caddesinde gezeceksiniz, tarihin kara sayfalarinda sizin adiniz yazilacak bir an önce radikal kararlar alip kararlar degil de karar diyelim Tugay hocayla yollari ayirip ligde kalma mücadelesi vermeliyiz.

Hersey sanliurfaspor için 

 

YORUMLAR
  • yorum2016-09-19 17:48:25SANATKAR URFALI

    SAYIN ÇOK BİLMİŞ YAZARIMIZ.. ORDAN ATIP TUTMAK KOLAY ZATEN DEVİR ÖYLE BİR DEVİR OLMUŞ Kİ ELİ KALEM TUTAN YAZAR OLDU MAKİNASI OLAN DA GAZETECİ ALLAH AŞKINA MESLEĞİN İÇİNE SI.... BIRAKIN EKMEĞİ EKMEKÇİYE YAW ALLAH AŞKINA.. HERKES ZATEN URFA SPORU KÖTÜLEMEK PEŞİNDE EY KARDEŞİM KÖTÜLEMEK YERİNE BİR NEBZE DE OLSA MOREL VERSEN KORKMA ETİNDEN NUMUNE ALMAZLAR.. HADİ EYWALLAH ÇOK BİLMİŞ YAZAR !

    (URFAHABERMERKZİ İNŞALLAH BU YORUMU ONAYLAR TEK UMUDUMUZ O)

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık