Metrolife Hastanesi
ACET HAC MALZEMELERİ

Ana Sayfa Genel Zaferini Tiritle Kutladı

Zaferini Tiritle Kutladı

Şanlıurfa’nın Birecik ilçesine bağlı Ayran beldesinde yapılan seçimleri kazanan AK Parti adayı Selahattin Alpay, başkanlığını vatandaşlara TİRİT yemeği ikram ederek kutladı.

Giriş Tarihi: 28 Ağustos 2014 Perşembe 19:21
Zaferini Tiritle Kutladı
whatsaap İhbar Hattı Urfa Haber Merkezi

29 Mart yerel seçimlerde itiraz nedeniyle erelenen ve geçtiğimiz yaplına seçimleri kazanan Şanlıurfa’nın Birecik ilçesine bağlı Ayran beldesi AK Parti adayı Selahattin Alpay, başkanlığını belde sakinlerine TİRİT yemeği ikram ederek kutladı.

Son yapılan seçimlerde de çıkan olaylara rağmen seçimi kazandığı kesinleşen Ayran Beldesi AK Partili belediye Başkanı Selahattin Alpay, beldede bin 500 kişinin üzerinde vatandaşa Peygamber yemeği olarak bilinen Tirit yemeği ikram ederek bir nevi teşekkür etti.

Çok sayıda büyük kazanlarda ve belde kadınlarının zılgıt sesleri eşliğinde güle oynaya pişirilen Tirit yemeği sabahın erken saatlerinde vatandaşlara dağıtıldı.

Tirit yemeğinin piştiği kazanları kendi elleriyle karıştıran çiçeği burnunda Başkan Selahattin Alpay, kendisine oy verenlere de, vermeyenlere de teşekkür ettiğini belirterek, Ayran beldesinin gelişmesi için ve Ayranlı vatandaşlarımızın refahı için elinden geleni esirgemeyeceğini söyledi.

AK Partili Başkan Alpay, iktidarın da nimetlerinden faydalanarak Ayran beldesini turistik bir belde haline getireceklerini belirtti.

Mehmet YILDIRIM ve Abdullah Yiğit'in haberi
whatsaap İhbar Hattı Urfa Haber Merkezi
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık