urfahabermerkezi Facebook
urfahabermerkezi Twitter

Ana Sayfa Genel Yılmaz Haddini Bilsin....

Yılmaz Haddini Bilsin....

Şanlıurfaspor yönetim kurulundan yapılan basın açıklamasında önemli konulara değinildi.

Giriş Tarihi: 28 Ağustos 2014 Perşembe 19:29
Yılmaz Haddini Bilsin....

Şanlıurfaspor Kulübünden yapılan açıkmalada şunlar kaydedildi, ''Şanlıurfaspor yönetim kurulu olarak sezon başından bu yana saha içi olaylardan daha çok saha dışı olaylarla mücadele etmekteyiz. bu olaylar yönetimimizi,  futbolcularımızı , teknik heyetimizi ve taraftarlarımızı olumsuz yönde etkilemektedir.

gecen gün yayınlanan bır tv programına kulüp başkanımız kemal Saraçoğlu

Şanlıurfaspor ile ilgili konuları konuşmak üzere konuk olmuştu.bu programa katılan gençlik spor il müdürü ertugrul yıldız kendi konumunu unutarak birtakım söylemlerde bulunmuştur.

Şanlıurfa ilinin marka degeri olan ve spordaki tek profesyonel takımı olan şanlıurfaspor un kendisi için önemli olmadıgını,kurumunun daha önemli oldugunu beyan etmiştir.kulüp başkanımız ile girmiş oldugu diyalog ve uslup kendisinin gençlik spor il müdürlügü degil hicbir makamı temsil edemeyecegini göstermiştir.

şanlıurfaspor un bürokrasi ile olan mevcut durumundan yararlanarak bu tarz açıklamalar ve hakaretlere girmesi daha iyi bir makama gelmek için yaranmak istemesindedir.. .bugüne kadar suskun kalmamız Şanlıurfaspor için sürekli birlik ve beraberlik gayesi içinde olmamızdandır.

Şanlıurfaspor bu şehrin en büyük sivil toplum örgütüdür.kamu ile şanlıurfaspor’ u birbirine karıştıran gençlik spor il müdürü kulüp başkanına istifa etmesini söylemiştir.haddini aşan ve makamını temsil edemeyen bu şahsın derhal istifa etmesini bekliyoruz.kulüp başkanı ve yoneticileri kongre ile göreve gelirler,bürokratlar atanırlar.bunun bile farkında olmayan gençlik spor il müdürünün görevden alınması için konunun muhataplarını göreve çagırıyoruz…

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık