Başkan Yıldız'dan aday listesi açıklaması!

Şanlıurfa’da AK Parti’nin ilçe adaylarını açıklamasına sayılı günler kala, sosyal medyada ve haber sitelerinde kaynağı belli olmayan isim listeleri ve çeşitli iddialar yer almaya devam ediyor.

Başkan Yıldız'dan aday listesi açıklaması!

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı’ndan ‘’Sosyal medyada ve haber sitelerinde paylaşılan isim listelerine resmi açıklama olmayana kadar itibar etmeyin’’ şeklinde defalarca uyarı yapılmasına rağmen, sosyal medyada ve haber sitelerinde bu tür paylaşımlar sürüyor.

Bugün sosyal medyada ve haber sitelerinde yer alan aday listeleri ve ittifaklarla ilgili sorularını yanıtlayan AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız ‘’İl başkanlığımıza ulaşan herhangi bir aday listesi yoktur’’ dedi.

Sosyal medyada ve haber sitelerinde yer alan aday listelerine vatandaşların itibar etmemesi uyarısında da bulunan Yıldız ‘’Sosyal medyada ve haber sitelerinde yer alan bazı ilçelerimizle ilgili ittifak iddialarıyla ilgili de henüz bize ulaşan bir bilgi yok. İl Başkanlığımıza aday listeleriyle ilgili de bir bilgi ulaşmadı. Halkımız resmi açıklama yapılmayana kadar bu tür iddialara itibar etmesinler’’ dedi.9 Ocak 2019 Çarşamba 10:09

http://www.urfahabermerkezi.com/haber/baskan-yildizdan-aday-listesi-aciklamasi-69826.html