Metrolife Hastanesi
ACET HAC MALZEMELERİ

Ana Sayfa Ekonomi VİRANŞEHİR'DE İŞKUR İSİM LİSTESİ BELLİ OLDU

VİRANŞEHİR'DE İŞKUR İSİM LİSTESİ BELLİ OLDU

Viranşehir Belediyesi İş-Kur aracılığıyla 7 Beden İşçisi ( İnşaat ) 3 Ekskavatör Operatörü ( Kazıma ve Yükleme ) ve 11'de Yük taşıma mesleğinde çalışacak Yük-Şoförlerin alınması için Noter ve halk önünde kura çekimi yapıldı.

Giriş Tarihi: 2 Mart 2018 Cuma 10:44
VİRANŞEHİR'DE İŞKUR İSİM LİSTESİ BELLİ OLDU
Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi

Belediye Kültür Merkezi Ömer Halisdemir konferans salonunda yapılan kura çekimine Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Şık, 4. Noter, Halk ve basın mensupları katıldı. 3 ayrı kategoride çekimi yapılan kura çekiminin tamamı görüntü altına alınırken katılımcılar tarafından Viranşehir Belediyesinin göstermiş olduğu şeffaflık takdirle karşılandı. Kura çekimine ilk olarak Beden işçileri ile başlandı. Bu kategoride 21 Asil ve 21 yedek olmak üzere toplam 42 kişinin ismi çekildi. Daha sonra Ekskatavör alanında çalışacak işçi kurasına geçildi. 9 Asil ve 9 yedek isim çekildikten sonra Şoför olarak çalışacakların kura çekimine geçildi. 33 Asil ve 33 Yedek ismin belirlenmesinden sonra kura çekimi sona erdi.

Kura çekiminde asil listeden ismi çıkan vatandaşların 5 Mart 2018 Pazartesi günü saat 10.00 da Diyarbakır Yolu üzerinde bulunan Viranşehir Belediyesi Şantiyesinde hazır bulunmaları gerekmektedir.

Belirtilen tarih ve saatte hazır bulunmayanların yerine yedek listeden alım yapılacaktır.

Listelerde ismi olanlar sözlü ve uygulamalı sınava tabi tutulacaktır. Talep edilen sayı kadar kişiler sınavla belirlenecektir.

İlgililere ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Şoförlerin Ehliyetlerini, Ekskavatör Kullanıcılarının ise Belgelerini yanlarında getirmeleri gerekmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Viranha

Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
YORUMLAR
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
Bu habere de bakabilirsiniz

Kredi Kartlarında Uygulanacak Faiz Oranları Değişti

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık