Metrolife Hastanesi
ACET HAC MALZEMELERİ

Ana Sayfa Genel Villareal’i Urfa’ya getirmek çabası

Villareal’i Urfa’ya getirmek çabası

Genç Şanlıurfaspor Taraftarlar Derneği’ni geçtiğimiz gün makamında ağırlayan Gençlik Spor İl Müdürü Hakan Altu,

Giriş Tarihi: 28 Ağustos 2014 Perşembe 19:21
Villareal’i Urfa’ya getirmek çabası
Kanal63.com

ağustos ayı içersinde açılışı yapılacak olan 30 Bin Kişilik stadyumda İspanya’nın güçlü takımlarından Villareal’i ağırlamak istediklerini söyledi.

GENÇ Şanlıurfaspor taraftarlar Derneği yönetim kurulu geçtiğimiz gün Gençlik Spor İl müdür Hakan Altu’ya ma-kamında ziyaret etti. Göreve geldiği günden bu yana kent merkezindeki sporsal faaliyetlerin gelişmesi için yoğun çaba sarfeden Müdür Altu’ya özverili davranışları dolayı teşekkür eden Genç Taraftarlar Derneği, katıldıkları her platformda Altu’ya ve ekibine destek olacaklarını iletti.

Ziyaret ile ilgili bir açıklama yapan Genç Taraftarlar Dernek Başkanı Abdullah Tuğbay, Altu’nun Şanlıurfa için bir şans olduğunu belirterek “Sayın müdürümüze ve ekibine bu davranışlarından dolayı minnettarız. Kendisi öz bir Urfalı gibi, kenti ileriye taşımak için elinden geleni yap-maktadır. Bizler her zaman olduğu gibi Şanlıurfa’da spor alanında arkadaşlarımızla beraber kentimiz için elimizden geldiği kadar bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. Bu anlamda da Gençlik Spor İl Müdürümüz Hakan Altu, gerçekten Şanlıurfa’mız için cesur, çalışkan, işi bilen bir bürokrattır. Urfa’mızın Altu ve Altu gibi özverili isimleri çok ihtiyacı vardır” dedi.

Tuğbay açıklamasında ayrıca Şanlıurfa 30 Bin kişilik stadı açılışının Ağustos ayı içer-sinde yapılması yönünde girişimlerin olduğunu ve açılışa İspanya’nın güçlü takımlarından Villareal7in davet edildiğini öğrendiklerini iletti.

Tuğbay’ın ardından ziyareti değerlendiren diğer bir isim Genç Şanlıurfaspor Taraftarlar Derneği Başkanı Sözcüsü İ. Halil Arslan ise Şanlıurfa’ya hizmet yapan her kim olursa olsun kişilere destekçi olmaya devam edeceklerini söyledi.

Arslan “Yıllardır Şanlıurfa da yapılmakta olan 30 bin kişilik stad nihayet Gençlik Spor İl Müdürlüğü’nün gece gündüz çalışması ile önümüzdeki ağustos ayı içersinde tamamlanıyor ve açılışı yapılıyor. Bununla yetinmeyip açılışa İspanyanın Villareal takımını Şanlıurfa’ya getirmeye gayreti gösteriliyor. Bu gayretler bile bizi heyecanlandırıyor. Çalışmalarından dolayı tüm yetkililere teşekkür ediyorum” dedi.

Kanal63.com
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık