Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
ACET HAC MALZEMELERİ

Ana Sayfa Genel Vekil Özcan'dan Kınama

Vekil Özcan'dan Kınama

Milletvekili Halil Özcan Terör saldırılarını kınayan mesaj yayınladı.

Giriş Tarihi: 28 Ağustos 2014 Perşembe 19:26
Vekil Özcan'dan Kınama
Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
Adalet ve Kalkınma Partisi Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan, ayın 18’inde Bitlis’te 5 Polis 3 sivil vatandaşımızın ertesi gün 19 Ekim’de de, Hakkari’nin Çukurca İlçesinde 24 Şehit 18 yaralı askerimizin haberi ardından bir basın açıklaması yayımladı.   Vatanımızı bölmeye çalışan birliğimize kasteden, ciğerimizi sızlatan, yüreğimizi yakan bu elim, hain saldırıyı şiddetle kınıyorum. İnsanlıktan nasibini almamış, vatanın ve milletin bölünmez bütünlüğüne kasteden, vatan haini dış güçlerin uşakları;Şunu asla unutmayın, biz biliriz ki bu vatan için ölen şehit olur. Türk’üyle, arabıyla,Kürt’üyle, Çerkeziyle, Zaza’sıyla, Türkmen’iyle hepimizin. Bu bütünlüğü bozmaya çalışan ey hainler, emellerinize ulaşamayacaksınız.

 Terör örgütü ve dış güçler şunu bilmelidirler ki bütün akan bu kanların hesabı mutlaka sorulacaktır. Millet olarak birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde sağduyumuzla itidalimizi ortaya koymak durumundayız. Gün terör örgütünü sevindirme günü değil dik durma onurlu davranma günüdür.

 Türk milleti, terör örgütünün amaçladığı yılgınlık, ümitsizlik ve kan davası gütme tuzağına düşmeyecektir. Yüzyıllardır beraber yaşadığımız ve akraba olduğumuz bu milletin bütün mensupları ile biz, daha bir azim ve kararlılıkla birlik ve beraberliğimizi devam ettireceğiz. Bu kararlılığımızın terör örgütünün hoşuna gitmediği çok bariz bir şekilde kendini göstermektedir. Öyle ki gözü dönmüş bir şekilde asker, polis sivil demeden herkese karşı yürüttükleri kanlı saldırılarını devam ettirmektedirler.

Önceki gün de Hakkari'nin Çukurca ilçesinde güvenlik güçlerimize karşı gerçekleştirilen kalleş saldırıyı kınıyor, vatan savunması esnasında şehit düşen kardeşlerimize Allahtan rahmet diliyorum, mekanları cennet olsun. Milletimizin her bir mensubuna, şehitlerimizin yakınlarına, Türk Silahlı Kuvvetlerine sabır ve başsağlığı diliyor, yaralı güvenlik mensubu kardeşlerimize de Allah'tan acil şifalar diliyorum.

Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Urfa haber Merkezi whatsaap ihbar hattı
Bu habere de bakabilirsiniz

Trump'tan Gülen'in iadesiyle ilgili talimat!

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık