Ana Sayfa Siyaset Vekil Gülpınar “Biz istişare ile iş yapılmasından yanayız”

Vekil Gülpınar “Biz istişare ile iş yapılmasından yanayız”

AB Uyum Komisyonu Başkanı AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet KasımGülpınar, 31 Mart Yerel seçim çalışmaları kapsamında AK Parti Siverek Belediye Başkan adayı Şeyhmus Aydın için destek çalışmalarını sürdürüyor. Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Avrupa Birliği (AB) Uyum Komisyonu Başkanı AK Vekil Gülpınar, kendilerinin her işi istişare ile yapılmasından yana olduklarını söyledi.

Giriş Tarihi: 13 Mart 2019 Çarşamba 16:45
Vekil Gülpınar “Biz istişare ile iş yapılmasından yanayız”

Her türlü desteği her zaman vereceğiz

Siverek Engelliler Derneği'ni ziyaret eden TBMM AB Uyum Komisyonu Başkanı AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, “Siverek’te engelli kardeşlerimizle bir araya geldik. Kardeşlerimizle sohbet ederek sorunlarını dinledik.Elimizden gelen her türlü desteği her zaman vereceğiz” diyerek AK Parti Belediye Başkan adayı Şeyhmus Aydın’a destek istedi.

Meclis üye aday listesi istişarelerle tamamlandı

Hazırlanan meclis üyesi adayları listesi konusunda da hassas davrandıklarını belirten TBMM AB Uyum Komisyonu Başkanı AK Vekil Gülpınar, müracaat eden adayların yanı sıra her kesime hitap edecek adayları belirlemeye gayret ettiklerini,listenin AK Parti Genel Merkezi tarafındanda değerlendirildiğini ve istişarelerle tamamlandığını söyledi.

Seçim çalışmalarına devam

AK Parti Siverek Belediye Başkan adayı Şeyhmus Aydın, beraberinde AK Parti Siverek İlçe Başkanı Nedim Lale ve Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte seçim çalışmalarına aralıksız devam ettiklerini belirterek, “Belediye Meclis Üye adayımız Hasan İzol’un düzenlediği Aşit (Özenlik) köyünü ziyaret ettik.Belediye meclis üye adayımız Hasan İzol ile Peynirci (Modan) köyünü, Akarlı köyünü ziyaret ettik. 31 Mart Yerel Seçimler konusunda konuştuk, dua ve desteklerini istedik” dedi.

Gecemiz, gündüzümüz Siverek için

Seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ettiklerini belirten AK Başkan adayı Şeyhmus Aydın, “Belediye Meclis Üye adaylarımız Nurettin Bozdağ ve Murat Şirin tarafından Bablı, Alay ailesinin ev toplantısına katıldık. Türkmen, Işık ailesini ziyaret ettik. Kejanlı Güneş, İzol Dağdeviren, Karahanlı Akdemir ailelerine misafir olduk. Gecemiz, gündüzümüz Siverek için.Hız kesmeden devam diyoruz” diye konuştu.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz

İstanbul, Ankara ve İzmir anket sonuçları açıklandı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık