Metrolife Hastanesi
ACET HAC MALZEMELERİ

Ana Sayfa Siyaset Vali Tuna'dan Şanlıurfalılara teşekkür

Vali Tuna'dan Şanlıurfalılara teşekkür

Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Rabia Meydanı’nda gerçekleştirdiği toplu açılış törenine büyük bir katılım sağlayan Şanlıurfalılara teşekkür etti.

Giriş Tarihi: 8 Ocak 2017 Pazar 05:57
Vali Tuna'dan Şanlıurfalılara teşekkür
Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi

VALİ TUNA’DAN ŞANLIURFALILARA TEŞEKKÜR

Vali Tuna: “Sayın Cumhurbaşkanımızı Şanlıurfa ziyaretinde ve etkinliklerinde yalnız bırakmayan, Rabia Meydanı’ndaki toplu açılış törenimizde meydanları ve sokakları dolduran değerli Şanlıurfa halkına en derin sevgi ve saygılarımı sunuyor, hepsine teşekkür ediyorum. Peygamberler diyarı Şanlıurfa’nın kadim insanları, bu büyük buluşmada ortaya koyduğu birliktelikle; “devlet-millet el ele” anlayışının en güzel örneğini ortaya koymuştur. Bu, başta bizler olmak üzere tüm Türkiye için gurur kaynağı olmuştur.

Çocuklarımıza daha gelişmiş, yaşanabilir ve huzur içinde bir gelecek hazırlamamızdaki azim ve kararlılığımızı pekiştirmiştir. Şanlıurfa; sofrasını ve acılarını paylaştığı Suriyeli kardeşlerimize gösterdiği yardımseverlikle de, Sayın Cumhurbaşkanımızın övgüsüne mazhar olmuş, “Peygamberler Şehri” ve “Ensar” olma gibi manevi değerlerimiz doğrultusunda, barışın, huzurun ve kardeşliğin teminatı olacağını tüm Dünya’ya bir kez daha ilan etmiştir. Bu duygu ve düşüncelerle, Şanlıurfa Valiliğimiz ve Büyükşehir Belediye Başkanlığımız ile birlikte düzenlediğimiz toplu açılış törenine katılan vatandaşlarımızla, Sayın Cumhurbaşkanımızın onuruna verdiğimiz yemeğe katılım sağlayan aşiret temsilcileri, kanaat önderleri ve STK yöneticilerine şükranlarımı sunuyorum. Öte yandan, bu programların güven ve huzur içerisinde gerçekleşmesinde büyük emekleri olan tüm güvenlik güçlerimize tekrar teşekkür ediyor, hepinize saygı ve sevgilerimi sunuyorum” dedi.

Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlı Bilim Teknik Koleji
Bu habere de bakabilirsiniz

AKDENİZ MHP'DEN ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık