Reklam Alanı
ACET HAC MALZEMELERİ

Ana Sayfa Genel Vali İle Görüşmek İçin Randevu Alamıyorlar

Vali İle Görüşmek İçin Randevu Alamıyorlar

Şanlıurfa Diş Hakimleri Odası sekreteri Mehmet Hamza Halıcı, Şanlıurfa’ya yeni atanan Vali Celalettin Güvenç’ten randevu alamadıklarını söyledi.

Giriş Tarihi: 28 Ağustos 2014 Perşembe 19:25
Vali İle Görüşmek İçin Randevu Alamıyorlar
Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
Vali ile görüşmek için 20 gündür randevu beklediğini söyleyen Şanlıurfa Diş Hakimleri Odası sekreteri Mehmet Hamza Halıcı; “Ben oda adına 20 gündür randevu talep ediyorum. İlk talebimin ardından 2 kez daha bizzat giderek talebimi yineledim. Ama valilik özel kalem müdürü her 2 kez de bana; ‘Şu an musait değil, daha sonra bakalım’ diyor. Biz Diş Hekimleri Odası olarak valiye ulaşmakta bu kadar zorlanıyorsak, vatandaş valiye nasıl ulaşacak? Valimiz Sayın Güvenç’in bu olanlardan haberi var mı, yoksa  birileri işgüzarlık mı yapıyor anlamadım” diye tepkisini dile getirdi.

Zira Başbakan Recep Tayyip Erdoğan 20 Ocak 2011 tarihinde düzenlenen valiler toplantısında, bazı illerde vatandaşın valiliklere rahat ulaşamadığını belirterek, "Bazı kapılar bakıyorsunuz vatandaşa kapalı. Şöyle veya böyle engelleniyor. Aynı şey Başbakanlıkta da oluyor ha, onu da söyleyeyim. Başbakanlığın da kapısı çok rahat değil, herkes giremiyor. Aynı sıkıntıyı biz de yaşıyoruz. İşte bunun adı bürokratik oligarşi; bunu yıkmamız lazım" dedi.

Aynı Toplantıda STK’larla ilgili de konuşan Başbakan Erdoğan: "Şehrin Sadece Bürokratik Elitiyle Değil, Onlardan Daha Fazla Sivil Toplum Örgütleriyle, Kanaat Önderleriyle, Medyasıyla, Akademik Çevresiyle İletişim Ve Muhabbetinizin Olması O Şehir Adına Çok Büyük İmkanlar Doğuracaktır" demişti.

Mehmet Guli AslanWhatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık