Metrolife Hastanesi
ACET HAC MALZEMELERİ

Ana Sayfa Siyaset URFALI BAKAN HASRETİ BİTTİ

URFALI BAKAN HASRETİ BİTTİ

TÜMSİAD Şanlıurfa Şube Başkanı Mehmet Sadık Sade: "Tarım Bakanlığının Şanlıurfa'da kalmasına ve Fakıbaba'nın Bakan olmasına iki kere sevindik" dedi.

Giriş Tarihi: 20 Temmuz 2017 Perşembe 07:41
URFALI BAKAN HASRETİ BİTTİ
Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi

Yeni kabinenin açıklanması Şanlıurfa'yı sevince boğdu. Şanlıurfa kamuoyu hem Şanlıurfa'ya Bakanlık verilmesine hem de Ahmet Eşref Fakıbaba'nın Tarım Bakanı olmasına sevindi.

TÜMSİAD Şanlıurfa Şube başkanı Mehmet Sadık Sade Fakıbaba'nın Bakanlığı'nın isabetli ve yerinde bir tercih olduğuna dikkat çekerek Başbakan ve Cumhurbaşkanına teşekkürlerini iletti. TÜMSİAD olarak Fakıbaba ile her zaman sıkı ilişkiler içerisinde çalıştıklarını belirten Sade "Yeni kabinede bir bakanlığın hem de Tarım Bakanlığının Şanlıurfa'ya verilmiş olması sevindirici. Yıllardır Urfalı bir Bakanın kabinede yer alması hasretini yaşıyorduk. Çok şükür buda gerçekleşti. Fakıbaba gibi gayretli ve çalışkan birisinin bu bakanlığa uygun görülmesini yerinde bir tercih olarak değerlendiriyoruz. İnşallah bu dönemde Tarım Bakanlığı çok güzel bir yönetim anlayışına sahip olacak. Şanlıurfa olarak sayın Bakanımız Ahmet Eşref Fakıbaba ile her zaman sıkı diyalog içerisinde çalıştık. Bundan sonra da aynı diyaloğu devam ettireceğiz. Yeni kabinenin Ülkemize ve Şanlıurfa'ya hayırlar getireceğine inanıyoruz. Bizler TÜMSİAD Şanlıurfa Şubesi olarak üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz" dedi.

Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
Bu habere de bakabilirsiniz

İçişleri Bakan Yardımcısı sınırda

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık