Ana Sayfa AKÇAKALE Urfa’da Savaş Sahnesi Gibi Asker Karşılaması

Urfa’da Savaş Sahnesi Gibi Asker Karşılaması

Vatani görevini bitirip memleketi Şanlıurfa'ya gelen bir askeri ailesi ver yakınları silahlı kutlama yaparak karşıladı. Zılgıt seslerinin silah seslerine karıştığı görüntülerde küçük yaştaki çocukların patlayan silahlar arasında boş kovan toplaması dikkat çekti

Giriş Tarihi: 18 Ocak 2018 Perşembe 11:59
Urfa’da Savaş Sahnesi Gibi Asker Karşılaması

Şanlıurfa’nın Akçakale ile Harran arasında bir köyde yaşanan silahların gölgesinde asker karşılama kutlaması, savaş alanlarındaki görüntüleri aratmadı. Oğlunu Şanlıurfa Havaalanından alıp özel otomobilli ile köye getiren baba, evin bahçesine girdiği anda yaklaşık 15-20 genç havaya ateş açmaya başladı. Yoğun silah sesi arasında otomobilden inen asker, önce annesine koşup sarıldı.Bu arada silahlar peş peşe patlamaya devam etti. Kesintisiz devam eden silah sesleri arasında halayla son buldu.

DAHA 3 GÜN ÖNCE MAGANDA KURŞUNU 1 KİŞİYİ AĞIR YARALAMIŞTI 

Öte yandan geçtiğimiz günlerde  Viranşehir İlçesi’nde asker uğurlama sırasında maganda kurşunu ile 1 kişi ağır yaralanmıştı. Bu olay halen sıcaklığını korurken bu kez Harran bölgesinde asker karşılamada havaya rast gele ateş açılması dikkat çekti.

 

 

 

 

 

urfadasin

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz

AKÇAKALE BAŞKAN ABDÜLHAKİM AYHAN İÇİN TEK YÜREK OLDU

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık