Ana Sayfa HALİLİYE Urfa’da Gözü Doymuşlar Kömürleri Çöpe Attılar

Urfa’da Gözü Doymuşlar Kömürleri Çöpe Attılar

Şanlıurfa’da devlet tarafından ihtiyaç sahiplerine verilen kömür torbaları, kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından çöpe atıldı.

Giriş Tarihi: 24 Şubat 2018 Cumartesi 14:09
Urfa’da Gözü Doymuşlar Kömürleri Çöpe Attılar

Şanlıurfa’nın Haliliye İlçesine bağlı Devteşti Mahallesindeki bir sokakta devletin fakir ailelere ücretsiz dağıttığı kömür torbaları çöpe atılmış halde bulundu. Maddi durumu iyi olmayan bazı vatandaşlar, Ekim ayında devletin Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşa Vakıfları aracılığıyla dağıttığı ücretsiz kömürü almak için uzun kuyruklar oluşturmuştu.

Kömür torbalarını almak isteyen vatandaşlar, zaman zaman izdihama bile neden olurken şubat ayında kömürlerin çöp konteynırının yanına atılması tepki çekti. Vatandaşlar, “İnsanlar kömür bulamazken bazıları çöpe atıyor” diyerek tepki gösterdi. Üzerinde “Sosyal Yardım Amaçlıdır. Para ile satılmaz” ibaresi bulunan kömür torbalarının kim ya da kimler tarafından atıldığı ise öğrenilemedi.

YORUMLAR
  • yorum2018-02-25 13:40:05Isotcu

    Urfa da gözü doymuş yok taş. Yalan haber yapmayın. kömür yerine taş geldi.

  • yorum2018-02-24 19:07:44Ahmet

    Hepsi taş alan pişman oldu bi hayr yapıyorsunuz bari düzgün yapın

  • yorum2018-02-24 17:19:39Ibrahim tarhan

    Kömüre kömür demeye bin şait babacan içinden taş cıkıyor bu kömürüler yanmıyorki milleti halkı kandırmasınlar icine daş koyup halka veriyosunuz. Önce bi kendinizi eleştirin kömür demeye bin şait bide gözü doymuşlar yazıyosunuz nie torbanın icini acıp foto cekmediniz

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık