Reklam Alanı
ACET HAC MALZEMELERİ

Ana Sayfa Genel Urfa'da Cumhuriyet Bayramı Töreni İptal Edildi

Urfa'da Cumhuriyet Bayramı Töreni İptal Edildi

23 Ekim 2011 tarihinde Van ili ve çevresinde meydana gelen deprem felaketinin ardından Başbakanlığın bugünkü Resmi Gazetede yayınladığı genelge ile 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama töreni ve Cumhuriyet Resepsiyonu yapılmamasını uygun gören bir genelge yayınladı.

Giriş Tarihi: 28 Ağustos 2014 Perşembe 19:26
Urfa'da Cumhuriyet Bayramı Töreni İptal Edildi
Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
Genelgeye göre 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Töreni ve Cumhuriyet resepsiyonu bu yıl yapılmayacak. Ancak sadece çelenk koyma töreni ile Valilik makamlarında tebriklerin kabülü gerçekleştirilecektir.   Bu kapsamda ilimizde bugün saat 13.00'da Eski Valilik önünde Atatürk anıtına Çelenk Koyma töreni; yarın saat 09.30'da da Valilik Makamında tebriklerin kabülü gerçekleştirilecektir.                Yarınki Cumhuriyet Bayramı Töreninin İptal edilmesi nedeni hakkında şöyle bilgi verildi.
23 Ekim 2011 tarihinde Van ili ve çevresinde meydana gelen deprem felaketi nedeniyle 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama törenlerinin sadece çelenk koyma ve tebrikleri kabul törenleri şeklinde icra edilmesi; tören geçişi, resepsiyon gibi diğer kutlama faaliyetlerinin yapılmaması uygun görülmüştür denildi.
 


Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık