Ana Sayfa Siyaset Urfa'da bir ilçenin daha aday adayları mevcut başkana karşı birleşti

Urfa'da bir ilçenin daha aday adayları mevcut başkana karşı birleşti

AK Parti Şanlıurfa'da ilçelerdeki adayların kim olacağı sorusu yanıt bulmadan önce Hilvan'da aday adayları bir araya gelerek mevcut başkan Aslan Ali Bayık'ın aday gösterilmemesi için birleşti. Aday adayları talepleri için AK Parti İl Başkanı ile görüştü.

Giriş Tarihi: 13 Ocak 2019 Pazar 12:45
Urfa'da bir ilçenin daha aday adayları mevcut başkana karşı birleşti

Ceylanpınar'da mevcut başkana karşı birleşen AK Parti başkan aday adaylarının ardından benzer durum Hilvan için de yaşandı.

Şanlıurfa'da Ceylanpınar'da mevcut başkan Menderes Atilla'nın yeniden aday gösterilmemesi için ilçe başkan aday adayları bir araya gelmiş ve AK Parti genel Merkezi'ne Atilla dışındaki kimi aday gösterirseniz onun için çalışmaya hazır denmişti.

Hilvan'dan da aynı ses yükseldi. Belediye başkan aday adayları Cengiz İzol, Fatih Gerger, Hanif Düzme, İzzettin Toprak, Mehmet Erkan, Mustafa Şeyhanlıoğlu, Ömer Salgın, Sabri Özkaya bir araya gelerek mevcut başkan Aslan Ali Bayık'ın aday gösterilmemesi için AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız ile görüştü. Aday adayları görüşmede "Bayık dışında kime adaylık verilirse hep beraber çalışacağız" dedi.

Bu gelişmenin ardından partinin kimi aday göstereceği merakları daha da artırdı.

 

AJANS URFA

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz

Meclis Üyesi Adayı Sait Kaya’nın seçim bürosu açıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık