Metrolife Hastanesi
ACET HAC MALZEMELERİ

Ana Sayfa Urfa Haberleri Urfa Adli Tıp Kurumu Bakın Nereye Taşınıyor

Urfa Adli Tıp Kurumu Bakın Nereye Taşınıyor

Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcısı Sadi Doğan Şanlıurfa Gazeteciler Derneğini ziyaret etti

Giriş Tarihi: 20 Mart 2018 Salı 16:49
Urfa Adli Tıp Kurumu Bakın Nereye Taşınıyor
whatsaap İhbar Hattı Urfa Haber Merkezi

Şanlıurfa Gazeteciler Derneği Başkanı Mehmet Kamil Güler ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından karşılanan Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcısı Sadi Doğan ile gazetecilerle Şanlıurfa’nın sorunları hakkında görüş alış verişinde bulundular.

Ziyarette Atatürk Mahallesi sakinlerine müjdeli haberi veren Başsavcı Doğan; Mahalle sakinlerinin taleplerinin değerlendirildiği ve ilk aşamada Adli Tıp’ın Mehmet Akif İnan Araştırma Hastanesine taşınacağını, ikinci aşamada ise Eyübiye ilçesinde faaliyette bulunan Şanlıurfa Eğitim Araştırma Hastanesindeki tahsis edilen alana “Adli Tıp Kurumu” yeni binasının yapılacağını ve buraya kalıcı olarak taşınacağını belirterek Adliye binasında fiziki yetersizlik nedeni ile sorunun giderilmesi için ilgili kurum ve kuruluşları nezdinde girişimlerinin devam ettiğini belirtti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Şanlıurfa Gazeteciler Derneği Başkanı Mehmet Kamil Güler; Cumhuriyet Başsavcılığınca medya mensuplarına haber akışının düzenli olması, doğru ve zamanında bilgilerin medya mensuplarına ulaştırılması ile medyada bilgi kirliliğin önlendiğini belirten Güler, basın kuruluşlarına verilen destek nedeni ile Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcısı Sadi Doğan’a teşekkür etti.

Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcısı Sadi Doğan ise Toplumun doğru bilgilendirilmesi bizim için önemli, gazetecilerin özverili çalıştıklarını biliyoruz. Toplumun bilgilendirilmesi hususlarında da yanlış algılamalar ortaya çıktığında açıklamalarımızla düzeltmeye çalışıyoruz. Dedi.

Ziyarette; Şanlıurfa Gazeteciler Derneği Başkanı ve Yenişafak, Milat ve Diriliş Postası Gazetesi temsilcisi Mehmet Kamil Güler, Duru TV Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Süt, NTV Şanlıurfa Temsilcisi ve Değişim Gazetesi Haber Müdürü Kadir Çelikçan, Habertürk Temsilcisi Hasan Atmaca, İHA Temsilcisi Şinasi İnan, Damga Gazetesi sahibi Mehmet Ağaslan, Yeniasya Gazetesi Temsilcisi Nihat çiçek, Yeni Urfa Gazetesi sahibi ve Duru TV Genel müdürü Mehmet Canbek, Şanlıurfa Gazetesi Genel Yayın Koordinatörü Ahmet Güler ve derneğe üye gazeteciler de katıldı.

whatsaap İhbar Hattı Urfa Haber Merkezi
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Urfa haber Merkezi whatsaap ihbar hattı
Bu habere de bakabilirsiniz

Valilikten uyarı! Kuvvetli geliyor...

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık