Metrolife Hastanesi
ACET HAC MALZEMELERİ

Ana Sayfa Siyaset Üretici de Tüketicide Fiyatlardan Memnun Olacak

Üretici de Tüketicide Fiyatlardan Memnun Olacak

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Kurban Bayramında üreticinin de tüketicinin de fiyatlardan memnun olacağını söyledi.

Giriş Tarihi: 25 Temmuz 2017 Salı 21:11
Üretici de Tüketicide Fiyatlardan Memnun Olacak
Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi

Şanlıurfa'ya gelen Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, "Kurbanlıklarla ilgili bir çalışmamızın olmaması mümkün değil. Çalışıyoruz ama ben daha beşinci günümdeyim. Arkadaşlarla hep toplantılar halindeyiz. Beş günden beri emin olun çok az uyumuşum. Hemen hemen hiç uyumadım desem doğrudur" dedi.

"Üreticinin de tüketicinin de memnun kalacağı bir sistem uygulayacağız" Kurbanlıklarla ilgili şu anda herhangi bir fiyat telaffuz edemeyeceğin dile getiren Bakan Fakıbaba," Fiyatın ne olacağı konusunda bir şey söylemem mümkün değil. İşi rakamlarla ifade etmem ama Fakıbaba olarak, samimi bir şekilde Cumhurbaşkanımızın bana direktifi herkesin mutlu olabileceği, üreticinin, tüketicinin, esnafın, kasabın, sanayicinin, üretenin herkesin dengeyi bulabileceğimiz bir sistem bulacaksın dedi. Bende emrin olur dedim ve arkadaşlarla birlikte onun için çalışıyoruz ama kurbanda fiyatlar böyle olacak, şöyle olacak demem bana göre doğru olmaz.

Biraz beklemek lazım ama şunu söyleyebilirim, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı olarak benden önceki bütün arkadaşlarıma yürekten teşekkür ediyorum. Bir bayrak teslim aldım. Amacım bu bayrağı en iyi şekilde, en hızlı şekilde benden sonra gelen arkadaşıma vermektir. Bu süreç içerisinde de Allah'ın izniyle takım olarak başta cumhurbaşkanımız, başbakanımız, bakanlarımız, milletvekillerimiz, hep birlikte bu halkın daha mutlu, daha sağlıklı yaşayabilmesi için elimizden geleni yapacağız. Üreticinin de tüketicinin de mutlu olabileceği çalışmamız yapılıyor. Genelgelerimizde ne varsa uygulanır. Devlette devamlılık esastır. O devamlılıkta ne varsa onlar muhakkak uygulanır" ifadelerini kullandı.

Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
Bu habere de bakabilirsiniz

Yeni görevler var ama Urfa’da ‘birlik’ yok!

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık