Metrolife Hastanesi
ACET HAC MALZEMELERİ

Ana Sayfa Genel ÜNLÜLERE INTERNETTEN NASIL ULAŞIRSINIZ?

ÜNLÜLERE INTERNETTEN NASIL ULAŞIRSINIZ?

Sosyal ağlarda sayıları çok fazla olmasa da bazı ünlülere ulaşmak mümkün. Sizin için içlerinden bazılarını seçip listeledik, buyrun takip edin.

Giriş Tarihi: 28 Ağustos 2014 Perşembe 19:21
ÜNLÜLERE INTERNETTEN NASIL ULAŞIRSINIZ?
whatsaap İhbar Hattı Urfa Haber Merkezi

Teknoloji sitesi ShiftDelete.Net'in haberine göre; yurt dışında son derece popüler olan Twitter ve FriendFeed gibi sosyal ağlar ülkemizde de her geçen gün yaygınlaşıyor. İlk başta işi gücü internet olan kişilerce kullanılan bu servisler yavaş yavaş toplumun her kesimine yaygınlaşıyor.


Özel Twitter Kullanım Kılavuzu'nu 8 Nisan'da size sunmaya başlamıştık.

Sizlerin de bu sosyal takibe dahil olabilmeniz için iki özel dosya hazırlamıştık. Eğer henüz üye değilseniz Twitter ile ilgili özel dosyamız için burayı, FriendFeed dosyası içinse burayı tıklayabilir, bu servislerin tüm özelliklerini öğrenip takibe başlayabilirsiniz.

Ünlülerle Yazışmak

Sosyal ağlarda ünlülerin yer alması öncelikle onlarla birebir iletişim kurmanızı da sağlıyor. Herhangi bir iletişim formu, telefon numarası, menajerleri ya da bağlı oldukları firmaların yetkilileri olmaksızın kısa metinlerle sevginizi paylaşabiliyor, soru ve yorumlarınızı iletebiliyorsunuz. İş böyle olunca da sosyal ünlüler dosyasını hazırlamak da bize düşüyor.


Sosyal ağlar sayesinde ünlülerle arada hiç kimse olmadan yazışabilirsiniz.

Kimi ünlüler sadece isimlerini kaydettirmekle yetinirken Sertab Erener gibi bazı isimler bu konuda özel danışmanlık alıyor ve içtenlikle sizi yanıtlıyor. Listeyi hazırlarken bu isimlerin gerçekten o kişilere ait olup olmadığını da kontrol etmeye çalıştık. Çünkü internet jargonunda 'fake' olarak tanımlanan sahte kişiliklere de rastlamak mümkündü. Bu yüzden ince eledik, sık dokuduk ve ufak bir liste hazırladık, buyrun takip edin.

İşte o isimler;

Sertap Erener

Demir Demirkan

Nil Karaibrahimgil

Hadise

Erdil Yaşaroğlu

Kraliçe Rania

Necati Şaşmaz (Polat Alemdar)

whatsaap İhbar Hattı Urfa Haber Merkezi
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık