Metrolife Hastanesi
ACET HAC MALZEMELERİ

Ana Sayfa Genel Türkiye Finans'tan Lojistik Sektörüne Büyük Destek

Türkiye Finans'tan Lojistik Sektörüne Büyük Destek

“Katılım bankacılığı” çerçevesindeki uygulamaları ve reel sektöre sağladığı finansal destek ile ön plana çıkan Türkiye Finans, Etis Lojistik’e sağladığı finansman ile lojistik sektörüne de destek vermeyi sürdürüyor.

Giriş Tarihi: 28 Ağustos 2014 Perşembe 19:24
Türkiye Finans'tan Lojistik Sektörüne Büyük Destek
Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
Türkiye Finans, lojistik sektöründe hızla büyüyen Etis Lojistik’in yeniden yapılanma kapsamında filosuna kattığı 40 adet çekici araç için 12 milyon TL değerinde finansman sağladı. 9 Eylül 2011 Cuma günü MAN Türkiye’nin Ankara’daki fabrikasında gerçekleşen teslim töreninde görüşlerini belirten Türkiye Finans Katılım Bankası Genel Müdürü Derya Gürerk, Türkiye Finans olarak reel sektörün ülke ekonomimizin gelişimindeki önemine çok inanıyor ve banka olarak bu yönde desteklerimizi sürdürüyoruz. Pek çok sektörde olduğu gibi lojistik sektörü de önemli bir gelişim içerisinde ve bu sektörde yapılan yatırımların gelecek için büyük önem taşıdığını düşünüyoruz. Bu çerçevede lojistik sektörünün önemli oyuncularından olan Etis Lojistik’in yeniden yapılanma sürecinde 12 milyon TL’lik bir finansman sağladık. Bu finansman ile sektörün gelişimi için önemli bir katkıda bulunmanın memnuniyeti içerisindeyiz” dedi.

 

Ağırlıklı olarak yurtiçinde karayolu taşımacılığı, depolama, paketleme, liman hizmetleri, demir yolu ve deniz yolu taşımacılık faaliyetleri gerçekleştiren Etis Lojistik, filosuna katılan yeni araçlar ile Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri’nin iştiraki olan Gübre Fabrikaları’nın hammadde ve yarı mamullerinin Türkiye’nin 81 iline ulaştırılmasını sağlayacak.


Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık