Metrolife Hastanesi
ACET HAC MALZEMELERİ

Ana Sayfa Teknoloji Türk Telekom Samsung Note 7 satışlarını durdurdu!

Türk Telekom Samsung Note 7 satışlarını durdurdu!

Dünya çapında Samsung Note 7'lerde yaşanan pil sorunu yüzünden Türk Telekom Note 7 satışlarını geçici bir sürele durdurma kararı aldı.

Giriş Tarihi: 9 Eylül 2016 Cuma 12:10
Türk Telekom Samsung Note 7 satışlarını durdurdu!
Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi

Samsung Note 7 modellerinin çıktığı günden itibaren yaşadığı pil sorunu yüzünden adeta kabusu yaşıyor.

Türkiye'de ise henüz herhangi bir sorun yaşanmamasına rağmen Türk Telekom önlem amaçlı Note 7 satışlarını geçici olarak durdurduğunun açıkladı.

İşte Türk Telekom şirketinden yapılan basın açıklaması:

1 Eylül 2016 itibarıyla dünya çapında milyonlarca adet satılmış olan Galaxy Note7’lerde, pilden kaynaklanan az sayıda vaka yaşandığı bilgisi ulaşmıştır. Ülkemizde şu ana kadar bu sorunla ilgili bilgimiz dâhilinde herhangi bir vaka bulunmamaktadır.

Türk Telekom olarak, kullanıcılarımızın güvenliğini ön planda tutarak, bireysel müşterilerimize yönelik başlattığımız Note7 kampanyamızı geçici olarak durdurduğumuzu belirtmek isteriz. Konuyla ilgili Samsung Türkiye ile koordineli bir şekilde çalışarak gerekli aksiyonları alıyoruz. Kampanyamızdan faydalanan müşterilerimiz, cihazlarını yeni üretilecek Samsung Galaxy Note7’ler ile değiştirecekleri gibi, iade de edebilirler.

Türk Telekom güvencesi altında Samsung Galaxy Note7 sahibi olan müşterilerimiz konuyla ilgili bilgilendirilmeye başlanmıştır. Müşterilerimiz iade işlemleri için cihazı satın aldıkları Türk Telekom Mağazası’na, değişim işlemleri için 444 77 11 veya 0850 222 08 47 numaralı Samsung İletişim Hattı’na başvurabileceklerdir.

Saygılarımızla,
Türk Telekom 

Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık