Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
ACET HAC MALZEMELERİ

Ana Sayfa Güncel-Yaşam THY Urfalıya Pardon Dedi Ama Sorunu Çözmedi

THY Urfalıya Pardon Dedi Ama Sorunu Çözmedi

THY hatasını kabul ediyor pardon deyip dosyayı kapatıyor. Bunun bir örneği ise Şanlıurfalı İsmail Çifçi'nin başına geldi.

Giriş Tarihi: 11 Kasım 2017 Cumartesi 13:11
THY Urfalıya Pardon Dedi Ama Sorunu Çözmedi
Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi

THY hatasını kabul ediyor pardon deyip dosyayı kapatıyor. Bunun bir örneği ise Şanlıurfalı İsmail Çifçi'nin başına geldi. İsmail Çifçi, Türk Hava Yollarıyla yaptığı seyahatte yaşadığı bagaj sorununu THY'ye bildirdi. Aldığı cevapta ise bir kez daha şok oldu. THY hatasını kabul etti ancak olumlu dönüş yapmayıp dosyayı kapattı. Dünya da söz sahibi olduğunu iddia eden THY, "Pardon" diyerek ayıbıyla kalmayı kabul etti.

Şanlıurfalı İsmail Çifçi'nin yapmış olduğum şikayet bildirimi (716914) THY tarafında incelendi. Personel hataları kabul edildi ve personele gerekli işlem yapıldı. Ancak bu süreçte oluşan maddi ve manevi zararım için "pardon" deyip İsmail Çifçinin sorununu geçiştirdi.

Olay 9 Kasım 2017 tarihinde TK2246 sayılı İstanbul Şanlıurfa seferinde yaşandı. Şanlıurfalı İsmail Çifçi'nin THY yolculuğunda bagajında hasar oluştu. Bunun üzerine İsmail Çifçi, yaşadığı sıkıntıyı THY'ye bildirdi.THY Şanlıurfalı İsmail Çifçi'nin şikayetini inceledi ve hatasını kabul etti.Ancak İsmail Çifçi'nin sorununuza olumlu dönüş sağlayamayacağını iletti.

BU AÇIKLAMADAN NE ANLADINIZ ?

Türk Hava Yolları, İsmail Çifçi'nin sorunu ile alakalı şu açıklamayı yaptı;"Türk Hava Yolları olarak bagajlarınızı zamanında, eksiksiz ve hasarsız olarak taşımak için her türlü çabayı göstermekteyiz.Ancak tüm sektörlerde olduğu gibi hava taşımacılığı sektöründe de zaman zaman aksaklıklar meydana gelmektedir.Seyahatlerinde bizi tercih eden yolcularımız için vaade dilen hizmetin layıkıyla gerçekleştirilmesi ve kusursuz sergilenmesi öncelikli hedeflerimiz arasında olduğundan geri bildirimlerinizin ne kadar önem taşıdığını tekrar tecrübe edinmiş bulunmaktayız.Bu doğrultuda yaşadığınız aksaklık sebebiyle söz konusu geri bildiriminiz ilgili ünitemiz nezdinde bilgilendirilmiş olup ancak sorununuza olumlu dönüş sağlayamayacağımızı bildirmek isteriz"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

urfadasin 

Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Urfa haber Merkezi whatsaap ihbar hattı
Bu habere de bakabilirsiniz

O ilimizde okullar tatil edildi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık