urfahabermerkezi Facebook
urfahabermerkezi Twitter

Ana Sayfa HALİLİYE Tecrübeli isim Ak Parti'den Haliliye Belediye Başkan Aday Adayı Oldu

Tecrübeli isim Ak Parti'den Haliliye Belediye Başkan Aday Adayı Oldu

Şanlıurfa'nın büyükşehir statüsünü alması ile birlikte fesholan AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı'nın ilk ismi Mustafa Zahit, Haliliye İlçe Belediye Başkanlığı için partisine müracaat etti

Giriş Tarihi: 10 Kasım 2018 Cumartesi 21:06
Tecrübeli isim Ak Parti'den Haliliye Belediye Başkan Aday Adayı Oldu

2019 yılı Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler öncesi AK Parti Şanlıurfa İl teşkilatında seçim startı verildi. Ak Parti Merkez ilçe Eski Başkanı Mustafa Zahit te Haliliye ilçe belediye başkanlığına aday adayı olduğunu açıkladı.

Ak Parti İl Başkanlığına giderek Haliliye ilçe belediye başkanlığı için aday adaylık başvurusunda bulunan İş Adamı Mustafa Zahit, akraba ve dostlarının yoğun isteği üzerine bu yarışa girdiğini belirtti.

AK Parti çatısı altında bir atama, 3 kongre, 4 dönem merkez ilçe başkanlığı görevi yürüten Mustafa Zahit, başvurusu ile ilgili yaptığı değerlendirmesinde "Bu süre zarfında teşkilatımın, partimin bana önerdiği aynı çizgide yürüdüm. Hiçbir şekilde hiçbir yerde aday olmadım. Her zaman partimin emrinde bir nefer olarak görev yaptım. Yaklaşık 7 il başkanları ile birlikte çalıştım. İl başkanımız Bahattin Yıldız benim dostum, kardesim, başkanımdır. Bu görev süresince gerçekten heyecan verici idi, uzun süre idi, burada dopdolu geçti. Bu emeklerimin hepsi Ak partime helal olsun. Aday adaylığı için hemşerilerimizin, dostlarımızın ve akrabalarımızın sesine kulak verdik. Bugün Ak parti il başkanımıza aday dilekçemizi sunduk. Cenab-u Allah partimize ve şehrimize de, memleketimize de, dostlarımıza, hemşerilerimize hayırlı, uğurlu etmesini yüce Allah'tan temenni ediyorum" dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık