Ana Sayfa Ekonomi Taşeronda sona gelindi! Kadro sonuçlarını gösteren listeleri bugün asılıyor

Taşeronda sona gelindi! Kadro sonuçlarını gösteren listeleri bugün asılıyor

Taşerona kadroda artık sona gelindi. Yüz binlerce taşeron işçinin kadroya geçişini sağlayan taşeron düzenlemesi kapsamında kadroya geçme hakkı elde eden işçileri belirten kesin listeler bugün asılıyor. İşte taşeron kadro sonuçları ve tüm detaylar...

Giriş Tarihi: 27 Mart 2018 Salı 11:40
Taşeronda sona gelindi! Kadro sonuçlarını gösteren listeleri bugün asılıyor

Taşerona kadro için beklenen gün bugün! Taşeron işçiye kadro düzenlemesi için başlatılan çalışmalar için son güne gelindi. Kadro başvurularının ardından sınavlara katılan taşeron işçiler, bugün kesin listelerin asılmasıyla birlikte kadro hakkı kazanıp kazanmadığını görüntüleyebilecek. İşte detaylar...

TAŞERON SONUÇLARINI GÖSTEREN KESİN LİSTELER ASILIYOR

Taşeron kadro sonuçları bugün tamamen belli olacak. Kadroya geçmeye hak kazanan işçilerin kesin listesini gösteren taşeron listeleri, bugün asılacak ve işçiler bu listeleri kontrol edecek. İşçiler, çalıştıkları kurum yoluyla taşeron sonuçlarını gösteren kesin listeleri görebilecek.

TAŞERON İŞÇİYE PROMOSYON MÜJDESİ

Kadroya geçiş yapan taşeron işçilere bir müjde daha verildi. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, taşerondan kadroya geçen işçilere promosyon verileceğini duyurdu.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, rehin hasta, senetli tedavi, bitmeyen kuyruklardan bugün çağ atlayan, 81 milyonu kucaklayan sosyal güvenlikteki dönüşümü ve atılacak adımları anlattı.

Bakan Sarıeroğlu'nun açıkladığı yeniliklerde taşeron işçilerin kadroya geçtikten sonra alacakları promosyon da yer aldı. Buna göre, taşerondan kadroya geçenler geçmişte aldıkları maaşın 1.5 katını promosyon alacak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Habertürk

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz

TOKİ'den borcu olana güzel haber!

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık