Reklam Alanı
ACET HAC MALZEMELERİ

Ana Sayfa Genel ŞUTSO, Şanlıurfa'lı Firmalara Polonya Pazarını Tanıtıyor

ŞUTSO, Şanlıurfa'lı Firmalara Polonya Pazarını Tanıtıyor

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) tarafından, yarın Avrupa İşletmeler Ağı Projesi kapsamında Polonya ekonomisi hakkında bilgilendirme toplantısı düzenlenecek.

Giriş Tarihi: 28 Ağustos 2014 Perşembe 19:26
ŞUTSO, Şanlıurfa'lı Firmalara Polonya Pazarını Tanıtıyor
Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
ŞUTSO Genel Sekreteri Faruk Yaşar konu ile ilgili yaptığı açıklamada, 15 Kasım’da ŞUTSO toplantı salonunda gerçekleştirilecek tanıtım ve işbirliği toplantısında, Polonya Pazarı ile ilgili merak edilen konuların masaya yatırılacağını belirtti.

 

Yaşar açıklamasında şu bilgilere yer verdi: "Polonya Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliği Ticaret ve Yatırımı Geliştirme Bölümü işbirliğinde gerçekleştireceğimiz söz konusu toplantı ile Polonya ve Şanlıurfa arasındaki ticari işbirliğini güçlendirmeyi ve ilimiz firmalarını Polonya ekonomisi ve pazarı hakkında bilgilendirmeyi amaçlıyoruz. Polonya'nın Ankara Büyükelçiliği I. Müsteşarı Witold Prandota'nın konuşmacı olarak katılacağı toplantıda Türkiye-Polonya ticari ilişkileri, Polonya pazarı, ihracat fırsatları, pazar geliştirme stratejileri ve benzeri konular hakkında bilgiler verilecek. Yeni pazarlara açılma düşüncesini taşıyan firmalarımız için büyük yarar sağlayacağını düşündüğümüz bu toplantıya katılmak isteyen firmalarımızı yarın odamıza bekliyoruz" diye açıklamasını tamamladı.

 

Polonya Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliği Ticaret ve Yatırımı Geliştirme Bölümü işbirliğinde gerçekleştirilen ve Polonya'nın Ankara Büyükelçiliği I. Müsteşarı Witold Prandota'nın konuşmacı olarak katılacağı toplantı 15 Kasım 2011 Salı (YARIN) Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda saat 11.00’da yapılacak

 

 

ŞANLIURFADA BULUNAN TÜM FİRMALARIMIZIN TEMSİLCİLERİ DAVETLİDİR


Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık