Ana Sayfa Siyaset ŞUTSO Kayyum Heyeti Başkanı Demirkol seçimi değerlendirdi

ŞUTSO Kayyum Heyeti Başkanı Demirkol seçimi değerlendirdi

ŞUTSO'da gerçekleştirilen seçime dair ŞUTSO Kayyum Heyeti Başkanı'ndan açıklamalar geldi. Başkan Demirkol, "Seçimlere, 4 bin 125 kişi katıldı, 4 bin 088 oy geçerli sayılırken 37 oy ise geçersiz sayıldı" diyerek seçimlerin demokratik bir ortamda gerçekleştiğini belirtti.

Giriş Tarihi: 9 Nisan 2018 Pazartesi 17:09
ŞUTSO Kayyum Heyeti Başkanı Demirkol seçimi değerlendirdi

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Kayyum Heyeti Başkanı İsmail Demirkol, gerçekleştirilen meslek komitesi, meclis asil ve yedek üyeleri seçiminin ardından bir değerlendirmede bulunarak “Şanlıurfa’yı temsil edebilecek, taşıyabilecek hatta Şanlıurfa’nın bugününü değil geleceğini tesis edebilecek başkanın seçileceğine inanıyorum” dedi.

Gerçekleştirilen seçimin ardından ŞUTSO Kayyum Heyeti Başkanı İsmail Demirkol yaptığı değerlendirmede şunları kaydetti: “ŞUTSO Meslek Komitesi, Meclis Asil ve Yedek Üyeleri’nin seçimini tamamlamış bulunmaktayız. Dün oy verme işlemlerinin tamamlanmasının ardından 29 meslek grubundan 80 Meclis Üyesi belirlenmiş oldu. 8660 üyesi bulunan odamızın 6114 üyesi oy kullanma hakkına haiz bir durumdaydı. Bu minvalde seçimlere, 4125 kişi katıldı, 4088 oy geçerli sayılırken 37 oy ise geçersiz sayıldı. Demokratik bir ortamda, saygı çerçevesinde ve yoğun bir katılımla gerçekleşen bu seçime, katılan tüm üyelerimize teşekkür ediyor, kazananın ilimiz olduğunu bir kez daha yinelemek istiyorum” dedi.

 

Ajansurfa

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz

Aslan, Belediye Güvenilir Ellerde Olmalıdır

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık