Metrolife Hastanesi
ACET HAC MALZEMELERİ

Ana Sayfa KARAKÖPRÜ ŞUSKİ O Sorunu Çözdü ! Teşekkürler ŞUSKİ

ŞUSKİ O Sorunu Çözdü ! Teşekkürler ŞUSKİ

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ŞUSKİ Genel Müdürlüğü Basın Sitesinin bulunduğu Karaköprü Kazancı Bedih Caddesinde, patlayan borudan boşa akan suya çözüm.

Giriş Tarihi: 18 Ekim 2017 Çarşamba 10:54
ŞUSKİ O Sorunu Çözdü ! Teşekkürler ŞUSKİ
Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi

Son bir ay içersinde yaklaşık 20 kez kazılıp onarılan ancak bir türlü tam randıman vermeyen Karaköprü  Kazancı Bedih Caddesindeki patlak borudan taşan suların etrafı çamur deryasına çevirmesi gündeme gelmişti. yapılan haberin ardından harekete geçen ŞUSKİ, o soruna çözüm buldu. Patlayan borudan boşa akan su ve ŞUSKİ'nin kazılarıyla köstebek yuvasına dönen yoldaki asfalt da onarıldı. ŞUSKİ, bu iyileştirmesi, Başbakanlık Toplu Konut İdaresi'nin(TOKİ) Karaköprü ilçesinde gazeteciler için yaptırdığı 229 Konut’un sakinlerini sevindirdi. Basın sitesi sakinleri ve Karaköprü'de söz konusu güzergahı kullanan, sürücüler ŞUSKİ'ye teşekkür etti.

Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
YORUMLAR
  • yorum2017-10-18 11:28:20ömer çadırcı

    Aynı sorun yenice mahallesi Edessa kooperatif evleri dede var. 3, yıldır burada oturuyoruz. Döşenen borular sağlam döşenmediginden, haftada 1, mutlaka şuski onarıma geliyor. Haftada 1-2, gün gelmektense. Tam 3-yıldır bu böyle. Kalıcı birşey yapılması daha doğru olmaz mı. Saygılar.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
Bu habere de bakabilirsiniz

Basın Sitesinde kedi kurtarma operasyonu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık