urfahabermerkezi Facebook
urfahabermerkezi Twitter

Ana Sayfa Urfa Haberleri Suriyelilerin Rabia Meydanında Nargile Keyfi!

Suriyelilerin Rabia Meydanında Nargile Keyfi!

Şanlıurfa'da uzun süre tadilatı yapılan Rabia Meydanı, düzenlemelerin ardından açıldı. Alanın açılmasıyla birlikte Suriyeliler de meydanda nargile keyfi yapmaya başladı.

Giriş Tarihi: 25 Ağustos 2018 Cumartesi 22:00
Suriyelilerin Rabia Meydanında Nargile Keyfi!

Şanlıurfa'nın Haliliye İlçesinde bulunan ve uzun bir süre tadilatta kalan Rabia Meydanı, yapılan çalışmaların sona ermesinin ardından açılmıştı.

Açılan meydan özellikle yeşil alanların olmaması ve ağaçların saksılar içerisinde olması nedeniyle eleştiri toplarken, sıcakların etkisiyle de meydan, durulamaz bir hale geldi. Ancak akşam saatlerinde havanın serinlemesiyle birlikte Şanlıurfalılar kendilerini dışarı atarken, özellikle Suriyeliler de yeniden düzenlenen meydana akın etmeye başladı.

Güneşin etkisini yitirdiği anlardan itibaren meydana gelen Suriyeliler burada, gece geç saatlere kadar kalırken, bazıları ise yanlarında getirdikleri nargileyle keyif yapıyor.

Şanlıurfalıların azınlıkta kaldığı meydanda Suriyelilerin nargile keyfi yapması dikkatlerden kaçmazken, vatandaşlar da durumunda duydukları rahatsızlıklarını dile getirdi.

 

AJANS URFA

YORUMLAR
  • yorum2018-08-26 14:08:43ismail Kubat

    bi kac tane bank 10-15 trilyon paraya urfaya mal ettiler zaten onceki hali suanki halinden guzeldi ustte golgelik koymuslarda gunduz gunes varken o sicakta oturulmuyor orda fark eden calinan trilyonlar

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa'da trafik 'Arap saçına' döndü!

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık