Metrolife Hastanesi

Ana Sayfa Genel Ş.Urfa 58. oldu

Ş.Urfa 58. oldu

Şanlıurfa ÖSS sonuçlarına göre 81 il içerisinde 58. sırada yer aldı.

Giriş Tarihi: 28 Ağustos 2014 Perşembe 19:21
Ş.Urfa 58. oldu
Whatsaap İhbar Hattı

Sonuçları buradan öğrenebilirsiniz

 

ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Ünal Yarımağan tarafından açıklanan ÖSS sonuçlarına göre derece yapan öğrenciler şöyle sıralandı.

Eşit Ağırlık -2 Puan Türü

Birinci Mücahit Erdoğan İstanbul Çapa Anadolu Öğretmen Lisesi

İkinci Mustafa Lütfi Eker Özel Burç Özgören Lisesi

Üçüncü Cemre Polat İzmir Atatürk Anadolu Lisesi

Eşit Ağırlık -1 Puan Türü

Birinci Mustafa Öztürk Kayseri Özel Hisarcıklıoğlu Lisesi

İkinciler

Ali Can Göksel İstanbul Atatürk Fen Lisesi

Semih Uçarı Kayseri Fen Lisesi

Berkay Dertsiz Özel Amerikan Lisesi

Sözel Puan -1

Birinci Mustafa Öztürk Özel Hisarcıklıoğlu Fen Lisesi

İkinciler

Ali Can Göksel İstanbul Fen Lisesi

Semih Uçarı Kayseri Fen Lisesi

Berkay Dertsiz Özel Amerikan Lisesi

Sözel Puan -2

Birinci Serhat Güzel Özel Çağ Fatih Fen Lisesi

İkinci İlyas Avcı Bursa Özel Nilüfer Lisesi

Üçüncü Cahit İmamoğlu Özel Amerikan Robert Lisesi

Sayısal Puan 1

Birinci Gülşen Yücel Aydın Fen Lisesi

İkinci Mustafa Öztürk Kayseri Özel Hisarcıklıoğlu Lisesi

Üçüncü Ali Gökçe Adana Fen Lisesi

 

Sayısal Puan 2

Birinci Çağatay Ermiş Özel Fatih Fen Lisesi

İkinci Ömer Yakar Özel Devran Lisesi

Üçüncü Anıl Akyel Özel Antalya Fen Lisesi

Dil Puan

Birinci Muazzez Çigdem Oba İstanbul Galatasaray Lisesi

İkinci Mertcan İpek Özel Alman Lisesi

Üçüncü Berkay Dertsiz Özel Amerikan Robert Lisesi

Eşit Ağırlık -2 Puan Türü

Birinci Mücahit Erdoğan İstanbul Çapa Anadolu Öğretmen Lisesi

İkinci Mustafa Lütfi Eker Özel Burç Özgören Lisesi

Üçüncü Cemre Polat İzmir Atatürk Anadolu Lisesi

Eşit Ağırlık -1 Puan Türü

Birinci Mustafa Öztürk Kayseri Özel Hisarcıklıoğlu Lisesi

İkinciler

Ali Can Göksel İstanbul Atatürk Fen Lisesi

Semih Uçarı Kayseri Fen Lisesi

Berkay Dertsiz Özel Amerikan Lisesi

Sözel Puan -1

Birinci Mustafa Öztürk Özel Hisarcıklıoğlu Fen Lisesi

İkinciler

Ali Can Göksel İstanbul Fen Lisesi

Semih Uçarı Kayseri Fen Lisesi

Berkay Dertsiz Özel Amerikan Lisesi

Sözel Puan -2

Birinci Serhat Güzel Özel Çağ Fatih Fen Lisesi

İkinci İlyas Avcı Bursa Özel Nilüfer Lisesi

Üçüncü Cahit İmamoğlu Özel Amerikan Robert Lisesi

Sayısal Puan 1

Birinci Gülşen Yücel Aydın Fen Lisesi

İkinci Mustafa Öztürk Kayseri Özel Hisarcıklıoğlu Lisesi

Üçüncü Ali Gökçe Adana Fen Lisesi

 

Sayısal Puan 2

Birinci Çağatay Ermiş Özel Fatih Fen Lisesi

İkinci Ömer Yakar Özel Devran Lisesi

Üçüncü Anıl Akyel Özel Antalya Fen Lisesi

Dil Puan

Birinci Muazzez Çigdem Oba İstanbul Galatasaray Lisesi

İkinci Mertcan İpek Özel Alman Lisesi

Üçüncü Berkay Dertsiz Özel Amerikan Robert Lisesi

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz

Türkiye'ye saldırı planı! 2018'in hazırlığı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık