Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
ACET HAC MALZEMELERİ

Ana Sayfa Genel Siverek Belediye Başkanı Bucak'tan Eğitime Destek

Siverek Belediye Başkanı Bucak'tan Eğitime Destek

Siverek Bulut Koleji, Siverek Belediye Başkanı Ali Murat Bucak'a eğitime ve öğretime vermiş olduğu desteklerden dolayı plaket ve şilt verdi.

Giriş Tarihi: 28 Ağustos 2014 Perşembe 19:26
Siverek Belediye Başkanı Bucak'tan Eğitime Destek
Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
Bulut Koleji'nde düzenlenen programda konuşan Siverek Belediye Başkanı Ali Murat Bucak, bölge için eğitimin önemine vurgu yaptı. Bucak, "Bir toplumun daha sağlıklı, daha huzurlu ve geleceğe daha Umutlu bakabilen eğitimli bireylere yetişmesine ihtiyacı var. Eğitimli bireyleri yetişmesinde okulların çok önemli bir yere sahip. İmkânlarımız el verdiği müddetçe biz belediye olarak okullarımıza elimizden gelen her türlü yardımı yapmaya hazırız ve yapıyoruz." dedi.
Eğitimde özel okullarında önemine vurgu yapan Bucak, özel okulların eğitimin kalitesini artırdığını ve bu gibi özel eğitim kurumların desteklenip teşvik edilmesi gerektiğini düşündüğünü kaydetti. Bulut Koleji Okul Müdürü Şahin Şahin yaptığı açıklamada, okulun yapımında daha ilk günlerden beri Siverek halkının ve Siverek belediyesinin yardımlarını hissettiklerini söyledi. Şahin, sözlerini şu şekilde sürdürdü: "Belediye başkanımızın eğitime verdiği önemi ve desteklerini çok iyi biliyoruz. Bu durumun Siverek için çok önemli olduğunu düşünüyorum. Belediye başkanımızın eğitime vermiş oldukları desteklerinden dolayı bu plaketi kendilerine vermeyi uygun gördük."

Belediye Başkanı Ali Murat Bucak plaketini okul kurucu temsilcisi İhsan Kantarmış'ın elinden aldı.
Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Urfa haber Merkezi whatsaap ihbar hattı
Bu habere de bakabilirsiniz

Trump'tan Gülen'in iadesiyle ilgili talimat!

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık