Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
ACET HAC MALZEMELERİ

Ana Sayfa Genel Şimdi Birlik Olup Yaraları Sarma Zamanı

Şimdi Birlik Olup Yaraları Sarma Zamanı

TÜRK-İŞ Şanlıurfa İl Temsilcisi ve TES-İŞ Sendikası Şanlıurfa Şube Başkanı Ramazan DÜZME, Van depremi ile ilgili bir açıklama yaptı.

Giriş Tarihi: 28 Ağustos 2014 Perşembe 19:26
Şimdi Birlik Olup Yaraları Sarma Zamanı
Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
Düzme şunları söyledi; “Van’da dün meydana gelen 7.2 büyüklüğündeki deprem, milletçe yeni büyük acılar yaşamamıza neden olmuştur.  

Şehitlerimizin açtığı yara halen kanarken, buna Van’da kaybettiğimiz vatandaşlarımızın acısı eklenmiştir. Millet olarak yaşadığımız bu felaketler, birbirimize daha sıkı kenetlenmemizi zorunlu kılmaktadır. Öncelikle yapmamız gereken milletçe seferber olup, Van’ın yaralarını sarmaktır. TÜRK-İŞ, bu konuda üzerine düşen her sorumluluğu yerine getirecektir.

Gelişmiş teknolojiye rağmen, insanlığın doğal afetler karşısındaki çaresizliği halen devam etmektedir. Bu çaresizliğin can kayıplarına yol açmasını engellemenin tek yolu yerleşim planlarının doğal afetler gözetilerek yapılması ve yapılaşmanın bu afetler gözetilerek gerçekleştirilmesidir.  Van depremi bu konuda yeterli mesafeyi kat edemediğimizi bir kez daha ortaya çıkarmıştır.

Deprem felaketiyle hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine, milletimize başsağlığı ve sabır,  yaralılara acil şifalar diliyoruz.

Dileğimiz enkaz altında kalan vatandaşlarımıza bir an önce ulaşılması ve Van’ın yaralarının en kısa zamanda sarılabilmesidir.” dedi.


Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Urfa haber Merkezi whatsaap ihbar hattı
Bu habere de bakabilirsiniz

Trump'tan Gülen'in iadesiyle ilgili talimat!

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık