Metrolife Hastanesi

Ana Sayfa Şanlıurfaspor Şanlıurfaspor'da Gözler Kupa Maçına Çevrildi

Şanlıurfaspor'da Gözler Kupa Maçına Çevrildi

Ziraat Türkiye Kupası'nda 4. tur, yarın yapılacak 8 karşılaşmayla başlayacak. Şanlıurfa kupa maçında deplasmanda oynayacağı Orhangazi Belediyespor maçının hazırlıklarını tamamlayarak kampa girdi.

Giriş Tarihi: 23 Ekim 2017 Pazartesi 15:22
Şanlıurfaspor'da Gözler Kupa Maçına Çevrildi
Whatsaap İhbar Hattı

Türkiye Kupası'nda yarın, 25 ve 26 Ekim'de oynanacak 4. tur maçlarında, 3. eleme turu müsabakaları sonucu tur atlayan 46 takımın yanı sıra Süper Lig'de geçen sezon sonunda oluşan puan sıralamasında 5 ile 13. basamaklar arasında yer alan ve kupanın son şampiyonu Atiker  Konyaspor haricindeki 8 ekip olmak üzere toplam 54 takım mücadele edecek.

Tek maç eleme usulüne göre yapılacak müsabakaların normal süresinin berabere bitmesi halinde 15'er dakikalık iki uzatma devresi oynanacak. Uzatma devrelerinde de eşitliğin bozulmaması halinde tur atlayan takımlar, seri penaltı atışları sonucunda belirlenecek. Müsabakalarını kazanan 27 takım, 5. eleme turuna katılmaya hak kazanacak.

Türkiye  Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre,  Türkiye Kupası'nda 4. tur karşılaşmalarının programı şöyle:

Yarın:

13.00 Sarıyer-Adana Demirspor ( Yusuf Ziya Öniş)

14.30  Etimesgut Belediyespor-Antalyaspor ( Etimesgut Belediyesi  Atatürk)

16.00 Altınordu-Kars 36 Spor ( Bornova)

17.00 Kasımpaşa-Niğde Belediyespor ( Kasımpaşa  Recep Tayyip Erdoğan)

18.30 Aytemiz Alanyaspor-Edirnespor ( Bahçeşehir Okulları)

19.00 Fethiyespor-Adanaspor ( Fethiye İlçe)

19.00 Kahramanmaraşspor-Çaykur  Rizespor ( Kahramanmaraş 12 Şubat)

20.30 Teleset Mobilya Akhisarspor-Anagold 24 Erzincanspor ( Manisa  19 Mayıs)

25 Ekim  Çarşamba:

13.00 Ofspor-Evkur  Yeni Malatyaspor (Vali İsmet Gürbüz Civelek)

13.00 Orhangazi Belediyespor-Şanlıurfaspor ( Yalova  Atatürk)

13.00 Eyüpspor-Gümüşhanespor ( Atatürk Olimpiyat)

13.00 İstanbulspor-Afjet Afyonspor ( Yusuf Ziya Öniş)

13.00 Batman Petrolspor-Denizlispor    ( Batman 16 Mayıs Şehir)

14.30 Çorum Belediyespor-Trabzonspor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

16.30 Elazığspor-Sivas Belediyespor      ( Elazığ  Atatürk)

17.00 Gençlerbirliği-Tuzlaspor (Ankara  19 Mayıs)

18.30 Demir Grup Sivasspor-Kızılcabölükspor  (Yeni 4 Eylül)

19.00 Bucaspor-Amed Sportif Faaliyetler (Yeni Buca)

19.00 Gazişehir Gaziantep-Ankara Demirspor  ( Gaziantep)

19.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Tire 1922 Spor      ( Kazım Karabekir)

20.30 Osmanlıspor-Ottocool Karagümrük         (Osmanlı)

26 Ekim Perşembe:

13.00 Yeni  Altındağ Belediyespor-Bursaspor (Cebeci İnönü)

14.30 Yeşil Bursa-Kayserispor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

16.30 Konya Anadolu Selçukspor-Boluspor (Konya Büyükşehir Belediyesi  Atatürk)

17.00 Akın Çorap Giresunspor-Menemen Belediyespor ( Giresun  Atatürk)

18.30 Grandmedical Manisaspor-Hatayspor ( Manisa  19 Mayıs)

20.30 Kardemir Karabükspor-Keçiörengücü (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfaspor Hazırlıklara Başladı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık