Metrolife Hastanesi

Ana Sayfa Urfa Haberleri Şanlıurfa'daki Petrol istasyonları yine işbirliğine mi gitti ?

Şanlıurfa'daki Petrol istasyonları yine işbirliğine mi gitti ?

Şanlıurfa’nın kanayan yaralarından olan LPG sorunu, yine vatandaşların sorunu olmaya devam ediyor. Kısa bir süre önce kırılan tekel, bu sabah artan fiyatlarla yine iş birliğine mi gidildi sorusunu akıllara getirdi.

Giriş Tarihi: 3 Ağustos 2017 Perşembe 15:25
Şanlıurfa'daki Petrol istasyonları yine işbirliğine mi gitti ?
Whatsaap İhbar Hattı

Şanlıurfa’nın kanayan yaralarından olan LPG sorunu, yine vatandaşların sorunu olmaya devam ediyor. Kısa bir süre önce kırılan tekel,  bu sabah artan fiyatlarla yine iş birliğine mi gidildi sorusunu akıllara getirdi. LPG litre fiyatının 2,32’den 2,82’ye çıkması gizli güçlerin tekrardan devreye girdiğini gözler önüne serdi.

Kent basının başlattığı kampanyayla LPG tekeli geçen yıl yıkılmıştı. Yaklaşık 1 yıl kent sakinleri, araçlarına ucuz yakıt alma fırsatı bulmuştu. Oluşan o durum, vatandaşlar ve sürücüler tarafından takdirle karşılandı. Sabah saatlerine işine ve dışarıya çıkanlar, gördükleri manzara karşısında şaşkınlık yaşadı. Petrol istasyonların tabelalarında artan fiyatları görünce tepkiyle karşıladı. Eski gizli güçlerin devreye konulduğunu belirten vatandaşlar, yetkilileri göreve davet etti.

İSTASYON SAHİPLERİ YİNE AĞIZ BİRLİĞİ YAPMIŞ

Vatandaşlar, yaptıkları açıklamada,”Şanlıurfa’da ki istasyon sahipleri yine ağız birliği yapmış ve fiyatları 2.8 civarında sabitlemişler. Şanlıurfa’da zaten var olan elektrik kesintilerinin yanı sıra Şanlıurfa istasyoncular birliğinin ortak karar alıp LPG fiyatlarını bir anda yükseltmesi, Urfa’ya yapılan darbe üzerine darbenin göstergesidir.”ifadelerine yer verdi.

 

RHA

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
RADYOHARRAN
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfalılar'ın 'Acı' Telaşı; İsot Sezonu Başladı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık